ویژه های خبری

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از برگزاری مسابقات کشوری کشتی دانشجویان دانشگاه جامع علمی و کاربردی در مجتمع ورزشی معرفت این شهرستان خبر داد و گفت: در کشتی آزاد مازندران قهرمان شده است و ...

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از برگزاری مسابقات کشوری کشتی دانشجویان دانشگاه جامع علمی و کاربردی در مجتمع ورزشی معرفت این شهرستان خبر داد و گفت: در کشتی آزاد مازندران قهرمان شده است و تیم‌های لرستان و همدان دوم و سوم شدند.

به گزارش کناریها به نقل از فارس کاظم رنجبر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: چهارمین دوره مسابقات قهرمان کشوری دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته کشتی با میزبانی مازندران در فریدونکنار برگزار شده است.

وی با بیان اینکه این مسابقات در روزهای گذشته با میزبانی فریدونکنار برگزار شده است، افزود: دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در چهار روز بر روی تشک‌های سالن مجتمع ورزشی معرفت فریدونکنار با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار تصریح کرد: ۲۵۰ کشتی‌گیر از ۲۳ استان در این مسابقات چهار روزه شرکت کردند که مسابقات در آخرین روز با برگزاری فینال، اهدای کاپ، مدال، هدایا به نفرات بر‌تر و تیم‌های بر‌تر پایان یافت.

رنجبر ادامه داد: کشتی‌گیران استان‌های همدان، مرکزی، لرستان، گیلان، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، ایلام، بوشهر، تهران، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، زنجان، فارس، قزوین، قم، یزد، کردستان، کرمانشاه، گلستان و مازندران در این دوره از مسابقات پنجه در پنجه شدند.

وی با بیان اینکه در کشتی آزاد مازندران قهرمان شده است و تیم‌های لرستان و همدان دوم و سوم شدند، خاطرنشان کرد: در کشتی فرنگی نیز استان‌های خراسان رضوی، مازندران و لرستان به‌ترتیب بر جایگاه‌های اول تا سوم ایستادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار با بیان اینکه مازندران در این دوره از رقابت‌ها ۲۰ کشتی‌گیر را راهی میدان تُشک کرد که ۱۲ نفر مدال رنگارنگ کسب کردند، گفت: یک دوره از مسابقات کشتی پهلوانی نیز در همین رقابت‌ها اجرا شد که در ‌‌نهایت عناوین اول، دوم و سوم به ترتیب به تیم‌های لرستان، تهران و خراسان شمالی رسید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی