ویژه های خبری

سرمربی تیم تکواندو اسدی فریدونکنار از کسب عنوان قهرمانی این تیم در مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان مازندران خبر داد. به گزارش خبرگزاری کناریها به نقل از فارس حسینعلی اسدی امروز در گفت‌وگو با خ ...

سرمربی تیم تکواندو اسدی فریدونکنار از کسب عنوان قهرمانی این تیم در مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کناریها به نقل از فارس حسینعلی اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: تیم تکواندو اسدی فریدونکنار توانست با شکست همه حریفان در مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان استان به‌عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

وی افزود: تیم‌های ساری، نکا، جویبار، بابل، قائم‌شهر، میاندورود، بهنمیر، چالوس و فریدونکنار در در مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان مازندران حضور داشتند.

سرمربی تیم تکواندو اسدی فریدونکنار با بیان اینکه این مسابقات در سه گروه برگزار شده است، تصریح کرد: تیم‌های آیدانی نکا، یوسفی میاندورود، فولاد بام بهنمیر، شهید رضایی قائم‌شهر، زرین‌دشت کجور و اسدی فریدونکنار توانستند به مرحله پایانی رقابت‌ها راه پیدا کنند.

اسدی با اشاره به اینکه سطح این دوره از مسابقات بسیار بالا بوده است، بیان کرد: تیم اسدی فریدونکنار توانست با پنج پیروزی پیاپی و بدون شکست به‌عنوان قهرمانی برسد و تیم‌های یوسفی میاندورود، آیدانی نکا و شهید رضایی قائم‌شهر نیز به ترتیب دوم تا چهارم شدند.

وی با بیان اینکه تیم تکواندو اسدی فریدونکنار در ۱۰ وزن در این مسابقات حضور داشت، خاطرنشان کرد: در در وزن نخست امیررضا حسینی و پارسا اسماعیل‌زاده، در وزن دوم علیرضا حسین‌پور و پارسا کمالی، در وزن سوم کیوان جوادیان و فرشاد رضانژاد، در وزن چهارم محمدجواد اسماعیل‌پور و فرهاد رضانژاد و در وزن پنجم نیز عرفان حسین‌پور و ابوالفضل جعفرپور تکوادندوکاران فریدونکناری بودند.

اسدی ادامه داد: در وزن ششم امیرحسین صفرپور و کیارش برزگر، در وزن هفتم آرش برزگر و ابوالفضل قاسمی، در وزن هشتم فرزان یحیی‌زاده، در وزن نهم امیرحسین غلامی و در وزن دهم نیز محمد محمودی اعضای تیم قهرمان این دوره از رقابت‌ها بودند.

سرمربی تیم تکواندو اسدی فریدونکنار اظهار کرد: بهترین تکواندوکاران استان با تمام قدرت و با بهره‌گیری از بهترین مربیان در مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان مازندران شرکت کرده بودند.

وی گفت: رسیدگی به امور ورزشکاران نونهال و توجه ویژه خانواده‌ها، رسانه‌ها و مسؤولان می‌تواند زمینه‌ساز شکوفایی بیش از پیش استعدادهای این نسل برای آینده تکواندو استان و کشور باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی