ویژه های خبری

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونکنار گفت: نخستین سالن گالری و محل برگزاری نمایشگاه‌های هنری در این شهرستان احداث و زیباسازی شده است. به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، مجید ...

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونکنار گفت: نخستین سالن گالری و محل برگزاری نمایشگاه‌های هنری در این شهرستان احداث و زیباسازی شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، مجید نیکو امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان، اظهار کرد: همکاری آموزش و پرورش با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مطلوب است و دانش‌آموزان در عرصه هنر فعالیت خوبی دارند.

وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌ها در فریدونکنار رونق گرفته است، افزود: با حمایت شورای شهر فریدونکنار نخستین سالن گالری و محل برگزاری نمایشگاه‌های هنری در این شهرستان احداث و زیباسازی شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونکنار از برگزاری مسابقات فرهنگی در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: در حوزه کتاب و کتابخوانی نیز اتفاقات خوبی رقم خورده و فریدونکنار هم‌اکنون دارای کتاب‌خوان بر‌تر کشوری است.

این مسؤول ادامه داد: سالن آمفی تئا‌تر شهید بصیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونکنار با توجه به تعامل خوب آموزش و پرورش با این اداره در صورت لزوم در اختیار دانش‌آموزان هنرمند قرار می‌گیرد.

نیکو بیان کرد: هنرمندان فریدونکناری نمایش‌نامه مأمور را در کربلا نیز اجرا کردند که پیش از این تمرین و آماده‌سازی این نمایش در سالن آمفی تئا‌تر شهید بصیر این اداره برگزار شده است.

وی با تأکید بر لزوم در اختیار داشتن فضای بیشتر در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان، خاطرنشان کرد: مالکیت سالن آمفی تئا‌تر شهید بصیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه کنار آن در تملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونکنار با اشاره به اینکه بودجه‌های لازم برای بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان هنوز تخصیص نیافته است، اظهار کرد: بودجه‌های لازم برای تجهیز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونکنار تخصیص یافته است.

نیکو گفت: برای تجهیز و بهسازی سالن آمفی تئا‌تر شهید بصیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری شده است که این اقدامات تا پایان سال به نتیجه می‌رسد و برنامه نوسازی و بهسازی این سالن آمفی تئا‌تر به مرحله اجرا می‌رسد.

برچسب ها : , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی