ویژه های خبری

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از حضور تیم مجتمع فرهنگی ورزشی معرفت این شهرستان در لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور خبر داد. به گزارش کناریها به نقل از فارس کاظم رنجبر امروز در گفت‌وگو ...

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از حضور تیم مجتمع فرهنگی ورزشی معرفت این شهرستان در لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور خبر داد.

به گزارش کناریها به نقل از فارس کاظم رنجبر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: مسابقات والیبال باشگاه‌های دسته یک بانوان کشور در سال 1395 با عنوان جام «شهدای منا» برگزار می‌شود که نشست هماهنگی آن نیز در فدراسیون والیبال برگزار شده است.

وی افزود: تیم‌های طوبی زنجان، شورای شهر و شهرداری کرج، آکادمی مدرن خراسان رضوی، افلاک لرستان، یگانه یادآور آفرینش تهران، شهرداری اراک، بانک شهر تهران، شهرداری تبریز، ریاضی تهران و لاستیک بارز کرمان به همراه سه تیم از شمال ایران در این مسابقات شرکت دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار تصریح کرد: امسال این دوره از مسابقات به‌صورت متمرکز و در دو مرحله مقدماتی و نهایی است.

رنجبر ادامه داد: مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک بانوان ایران 30 دی ماه امسال شروع شده و در نهایت 6 تیم برتر پس از رقابت حریفان با یک‌دیگر در دو دور رفت و برگشت به ایستگاه نهایی می‌رسند.

وی بیان کرد: امسال مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک بانوان ایران با شرکت 13 تیم خوب و آماده برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار گفت: تیم معرفت فریدونکنار در این دوره از رقابت‌ها به همراه ایران‌زمین مازندران و المان سازه استرآباد گلستان نمایندگان شمال کشوری این دوره از مسابقات هستند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی