ویژه های خبری

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار گفت: وضعیت ورزش همگانی در فریدونکنار مطلوب نیست. به گزارش کناریها به نقل از فارس به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، کاظم رنجبر صبح امروز در نخ ...

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار گفت: وضعیت ورزش همگانی در فریدونکنار مطلوب نیست.

به گزارش کناریها به نقل از فارس به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، کاظم رنجبر صبح امروز در نخستین نشست شورای توسعه ورزش همگانی در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار اظهار کرد: این جلسات برای پیشبرد اهداف ورزش در منطقه به صورت فصلی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه چگونگی پیشبرد ورزش‌های همگانی مورد تأکید است، افزود: با تبادل نظر سعی داریم برای همگانی کردن ورزش در شهرستان فریدونکنار تلاش شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار با بیان اینکه ورزش باید همگانی شود، تصریح کرد: هزینه‌های پیشگیری با ورزش پایین‌تر از درمان است و می‌توان با ورزش در مسیر پیشگیری گام برداشت.

رنجبر با تأکید بر اینکه وضعیت ورزش همگانی در فریدونکنار مطلوب نیست، بیان کرد: عموم اقشار مردم باید برای ورزش به میدان‌های ورزشی کشیده شوند.

وی خاطرنشان کرد: باید با استفاده از ظرفیت نیروهای انسانی دستگاه‌های اجرایی در مسیر پیشبرد اهداف شورای توسعه ورزش همگانی حرکت کرد.

رنجبر با بیان اینکه ورزش همگانی در مناطق شهری و روستایی فریدونکنار ترویج می‌شود، بیان کرد: جامعه پویا از مردمی سالم تشکیل می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار ادامه داد: تهدیدات بسیار زیادی در حوزه بیماری‌ها سرمایه‌های انسانی کشور را تهدید می‌کند که می‌توان با ورزش از بروز آن پیشگیری کرد.

 

برچسب ها : , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی