آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / علمی و خواندنی / سرپرست کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار: فریدونکنار از داشتن یک کتابخانه معمولی محروم است / احداث کتابخانه‌ای مجهز در فریدونکنار

سرپرست کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار: فریدونکنار از داشتن یک کتابخانه معمولی محروم است / احداث کتابخانه‌ای مجهز در فریدونکنار

سرپرست کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار با بیان اینکه این شهرستان از داشتن یک کتابخانه معمولی نیز محروم است، گفت: در صورت تامین اعتبار کتابخانه‌ای مجهز در فریدونکنار احداث می‌کنیم.

کناریها به نقل ازبصیر، نقدی بابایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز؛ اظهار کرد: کتابخانه مهمترین جایگاه فرهنگی شهر است اما در فریدونکنار از داشتن یک فضای معمولی کتابخانه‌ای نیز محروم هستیم.

وی با بیان اینکه کتابخانه باید برای مردم به ویژه دانش‌آموزان جذاب باشد تا مورد استقبال قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: تلاش کردیم در کتابخانه فریدونکنار با راه‌اندازی بخش‌های مختلف به افزایش جذابیت آن بیافزائیم.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار با اشاره به اینکه به تعامل با رسانه‌ها بسیار معتقد هستم، تصریح کرد: مردم به وسیله رسانه‌ها باید خدمات کتابخانه عمومی فریدونکنار را ببینند.

بابایی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه با همکاری صورت گرفته با آموزش و پرورش فریدونکنار به دنبال حضور دانش‌آموزان در این کتابخانه‌ هستیم، گفت: کتابخانه عمومی باید مانند یک دانشگاه پویا باشد.

وی از احداث یک کتابخانه مجهز در این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: در صورت تامین منابع و ورود خیران در این بخش، کتابخانه‌ای مجهز در شان مردم این شهرستان احداث می‌شود.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار در پایان از تصمیم برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران در ماه آینده خبر داد و اظهار کرد: به دنبال آن هستیم تا با حضور در نمایشگاه کتاب تهران تعداد زیادی کتاب برای استفاده جوانان فریدونکناری خریداری شود.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

با حضور سردارنانواکناری، نماینده مجلس و قاسمی ،مدیرکل آموزش و پرورش صورت پذیرفت: نشست مشترک دانشگاه غیرانتفاعی پردیسان و آموزش و پرورش فریدونکنار (گزارش تصویری)

در اولین روز کاری پس از ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید سعید فطر نشست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *