ویژه های خبری

فرماندار فریدونکنار گفت: همراه شدن اندیشه و افکار علمی و پژوهشی در حوزه دفاعی موجب شده تا انقلابی در وزارت دفاع ما رقم بخورد. به گزارش کناریها به نقل از فارس به گزارش خبرگزاری فارس از شهرست ...

فرماندار فریدونکنار گفت: همراه شدن اندیشه و افکار علمی و پژوهشی در حوزه دفاعی موجب شده تا انقلابی در وزارت دفاع ما رقم بخورد.

به گزارش کناریها به نقل از فارس به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، حسین منفردی سه‌شنبه‌شب در آئین تجلیل از دانش‌آموزان دختر پژوهشگر پژوهش‌سرای مرحوم حاج امرالله خبازی فریدونکنار اظهار کرد: شهدای هسته‌ای در زمینه اعتلای اخلاق و انسانیت در مسیر حق ثابت‌قدم مانده و از جان خود گذشتند تا آن را به انقلاب اهدا کنند.

وی با بیان اینکه حمایت از پژوهشگران و نخبگان در دستور کار است، افزود: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بسته‌های حمایتی خوبی از جوانان نخبه، فرهیخته و پژوهشگر دارد.

فرماندار فریدونکنار با تأکید بر اینکه حمایت از پژوهشگران توسط وزارت دفاع در زمینه اقتدار نظام افزایش یافته است، تصریح کرد: همراه شدن اندیشه و افکار علمی و پژوهشی در حوزه دفاعی موجب شده تا انقلابی در وزارت دفاع ما رقم بخورد.

منفردی ادامه داد: امروز تصویرسازی جدید جمهوری اسلامی از جنگ و دفاع موجب اقتدار نظامی ایران در منطقه و جهان شده است.

وی بیان کرد: درایت و مدیریت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری با تلاش رزمندگان دفاعی و علمی ایران موجب شد تا ایران اسلامی با رشد اقتدار نظامی رو به جلو حرکت کند.

فرماندار فریدونکنار با اشاره به اینکه نگاه علمی به مسائل دفاعی به افزایش اقتدار نظامی کمک می‌کند، خاطرنشان کرد: هر مظلومی در هر نقطه‌ای از جهان با این پژوهش‌های علمی در حوزه دفاعی در جمهوری اسلامی و رشد اقتدار نظامی ما به جلوگیری از بروز ظلم در دنیا امیدوار می‌شود.

این مسؤول در پایان گفت: افزایش اقتدار دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران به کاهش ظلم و ستم در جهان کمک می‌کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی