ویژه های خبری

به گزارش کناریها به نقل از فارس : حسین منفردی شنبه‌شب در نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار، اظهار کرد: پیشگیری در امر مواد مخدر به مراتب مهم‌تر از هر امر دی ...

به گزارش کناریها به نقل از فارس : حسین منفردی شنبه‌شب در نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار، اظهار کرد: پیشگیری در امر مواد مخدر به مراتب مهم‌تر از هر امر دیگری است و باید دقت داشت که بروز بسیاری از مشکلات اجتماعی ناشی از شیوع مواد مخدر است.

وی افزود: ادارات آموزش و پرورش و بهزیستی با همفکری و تعامل یکدیگر می‌توانند در همین زمینه برنامه‌ریزی دقیق و اقدام جدی داشته باشند.

فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه اقدامات مختلف کمیته‌های گوناگون ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان باید کار‌شناسی باشد، تصریح کرد: عملکرد بسیاری از کسانی که وارد اعتیاد می‌شوند موجب می‌شود تا خانواده‌های آنها و ساکنان محلات محل سکونت‌شان نیز در خطر باشند.

منفردی ادامه داد: تعدادی از شرکت‌ها به‌دلیل پرداخت نکردن حقوق، کارکنان آنها به سمت آسیب‌های اجتماعی به‌ویژه مواد مخدر کشیده می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری فریدونکنار باید خطرات ناشی از استفاده مواد مخدر را به خوبی برای مردم اطلاع‌رسانی کند و همه دستگاه‌های اجرایی و به‌ویژه نهاد‌ها و ادارات فرهنگی باید در این زمینه با تعامل همراه ستاد مبارزه با مواد مخدر باشند.

فرماندار فریدونکنار از لزوم فضاسازی محیطی مناسب و درج پیام‌های پیشگیرانه تأکید کرد و گفت: بازدید میدانی اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار از زندان بابل که زندانیان فریدونکناری در آن حبس هستند در دستور کار قرار دارد.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی