ویژه های خبری

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار از افزایش 2.5 برابری آمار قبولی دانش‌آموزان این شهرستان در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی خبر داد. کناریها به نقل از فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از شهرست ...

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار از افزایش 2.5 برابری آمار قبولی دانش‌آموزان این شهرستان در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی خبر داد.

کناریها به نقل از فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، سیدعظیم اسماعیل‌زاده ظهر امروز در نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش فریدونکنار در سال جدید در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان، اظهار کرد: با کسب رتبه‌های خوب در کنکور 94 وضعیت رتبه علمی شهرستان فریدونکنار در کنکور ارتقا یافت.

وی به بیان عملکرد آموزش و پرورش این شهرستان در سال 94 پرداخت و افزود: در سال 94 دانش‌آموزان فریدونکنار در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی جهش بسیار خوبی داشتند.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار از ارتقای رتبه علمی فریدونکنار در کنکور خبر داد و تصریح کرد: در آمار قبولی دانش‌آموزان در این مدارس نیز افزایش 2.5 برابری را شاهد بودیم.

اسماعیل‌زاده از شاداب‌سازی بیشتر فضاهای آموزشی و اداری آموزش و پرورش در سال 94 خبر داد و بیان کرد: 17 نفر از بانوان فرهنگی شهرستان فریدونکنار، سرپرست خانوار هستند که برای رفاه حال این قشر از فرهنگیان، وام‌هایی با سود مناسب اختصاص داده شد.

وی از افتتاح دبستان دخترانه مرحوم عابدیان در سال گذشته به عنوان یکی از اتفاقات خوب آموزش و پرورش یاد کرد و ادامه داد: برای تجلیل از خیران مدرسه‌ساز شهرستان، برنامه تجلیل از این قشر را در اردیبهشت‌ماه امسال در دستور کار داریم.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با ابراز خرسندی از وضعیت اسکان نوروزی فرهنگیان در ایام عید از همه کسانی که در امر اسکان نوروزی تلاش کردند تقدیر کرد و گفت: با تلاش وافر همکاران مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار در امر ساماندهی به اسکان نوروزی فرهنگیان موفق به کسب رتبه سوم استان در این رابطه شدیم.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی