ویژه های خبری

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: درخواست کردیم تا هزینه‌های آب، برق و گاز مدارس این شهرستان نیم‌بها شود. به گزارش کناریها به نقل از فارس به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، سیدع ...

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: درخواست کردیم تا هزینه‌های آب، برق و گاز مدارس این شهرستان نیم‌بها شود.

به گزارش کناریها به نقل از فارس به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، سیدعظیم اسماعیل‌زاده امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان، اظهار کرد: موفقیت‌های خوبی در عرصه پژوهش در استان و کشور توسط فرهنگیان پژوهنده فریدونکنار کسب شده است.

وی افزود: پژوهشسرای دانش‌آموزی مرحوم حاج امرالله خبازی فریدونکنار توانست جزء ۱۰ پژوهشسرای بر‌تر کشور برگزیده شود و کسب رتبه عالی در پروژه مهر امسال در سطح استان نیز محقق شده است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار تصریح کرد: تأمین مشارکت‌های مردمی، تجهیزات و وسائل خدماتی مدارس بیشترین توان مدیران مدارس را گرفته است که در همین بخش درخواست نیم بها شدن هزینه‌های آب، برق و گاز در مدارس از فریدونکنار به شورای آموزش و پرورش استان مطرح شده است.

این مسؤول بیان کرد: گالری نمایشگاهی فریدونکنار ظرفیت خوبی برای ارائه کارهای هنری هنرمندان به ویژه قشر دانش‌آموزی است.

اسماعیل‌زاده گفت: خواسته‌های مردم به‌ویژه نسل جوان و هنرمند فریدونکنار در سالن آمفی تئا‌تر شهید بصیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید تأمین شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی