ویژه های خبری

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با اشاره به اینکه همه والدین بی‌سواد در مدارس فریدونکنار شناسایی شدند، گفت: اداره سوادآموزی برای تحقق برنامه‌های خود به تعامل همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه دهیا ...

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با اشاره به اینکه همه والدین بی‌سواد در مدارس فریدونکنار شناسایی شدند، گفت: اداره سوادآموزی برای تحقق برنامه‌های خود به تعامل همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه دهیاری‌ها، اداره تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی نیازمند است.

به گزارش کناریها به نقل از فارس به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، سیدعظیم اسماعیل‌زاده امشب در نشست کانون‌های فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: با توجه به نیاز جامعه و دانش‌آموزان به کسب مهارت‌های اجتماعی به ویژه مهارت فعالیت‌های گروهی، نیاز به مراکزی مانند کانون‌های دانش‌آموزی در فریدنکنار بیش از پیش احساس می‌شود.

وی افزود: فعالیت کانون‌های دانش‌آموزی در فریدونکنار در مسیر رسیدن به اهداف مورد نظر در راستای ارتقای فرهنگی شهرستان امری ضروری است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار تصریح کرد: رتبه آموزش و پرورش شهرستان طی سال‌های اخیر افزایش داشته که با برنامه‌ریزی جدی، در تلاش برای ارتقای بیشتر جایگاه فریدونکنار در سطح استان و کشور هستیم.

اسماعیل‌زاده خاطرنشان کرد: ارتقای جایگاه آموزش و پرورش فریدونکنار و دانش‌آموزان این شهرستان یک عزم و تلاش جمعی می‌طلبد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان فریدونکنار حدود 8 هزار دانش‌آموز دارد، بیان کرد: در حوزه نهضت سوادآموزی نیز برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات خوبی در اداره آموزش و پرورش فریدونکنار محقق شده است.

اسماعیل‌زاده با تأکید بر اینکه همه والدین بی‌سواد در مدارس فریدونکنار شناسایی شدند و باسواد می‌شوند، اظهار کرد: سوادآموزی میراث ماندگاری است که مورد تاکید رهبری و دولت یازدهم است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با بیان اینکه یکی از شاخص‌های مهم توسعه انسانی و از موضوعات اولویت‌دار جهانی است، گفت: اداره سوادآموزی برای تحقق برنامه‌های خود به تعامل همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه دهیاری‌ها، تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی نیازمند است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی