ویژه های خبری

مدیر آکادمی والیبال معرفت مازندران از حضور تیم منتخب این آکادمی از شهرستان فریدونکنار بدون اسپانسر در مسابقات لیگ دسته یک بانوان کشور خبر داد. به گزارش کناریها به نقل از فارس مریم ستوده امر ...

مدیر آکادمی والیبال معرفت مازندران از حضور تیم منتخب این آکادمی از شهرستان فریدونکنار بدون اسپانسر در مسابقات لیگ دسته یک بانوان کشور خبر داد.

به گزارش کناریها به نقل از فارس مریم ستوده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، گفت: تیم والیبال آکادمی معرفت بدون هیچ حامی مالی شهری توانسته برای حضور در مسابقات لیگ دسته یک بانوان کشور آماده شود.

وی با تأکید بر اینکه از مهم‌ترین اهداف مجتمع ورزشی معرفت تیم‌داری و سرمایه‌گذاری برای موفقیت ورزش شهرستان است، افزود: آکادمی والیبال معرفت فریدونکنار تصمیم دارد در لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور با نام معرفت فریدونکنار پا به عرصه تیم‌داری بگذارد.

مدیر آکادمی والیبال معرفت مازندران تصریح کرد: با توجه به اینکه از سوی مسؤولان ورزش شهر فریدونکنار بعد از اعلام حضور تیم، مصاحبه‌هایی با تیترهایی با عناوین حمایت و کمک به تیم ارائه شد ولی با خلف وعده مسؤولان و فقط به خواست خداوند متعال توانستیم بدون هیچ حامی شهری تیم والیبال این آکادمی را برای مسابقات لیگ دسته یک آماده کنیم.

ستوده بیان کرد: این تیم با اکثریت بازیکنان غیربومی و سابقه بازی در لیگ بر‌تر و دعوت شده به اردوهای ملی به توافق و عقد قرارداد رسید و با سرمربیگری خانم اعظم عیدی با کمک مربیگری منیره پرستش و با سرپرستی خانم زهرا ربانی راهی مسابقات می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تیم در حال تمرینات آماده‌سازی در فریدونکنار است تا بتواند حضور قدرتمندتری در این دوره از رقابت‌ها داشته باشد، گفت: گروه‌بندی مسابقات لیگ دسته یک بانوان مشخص شده و تیم‌ها حریفان خود را شناختند.

مدیر آکادمی والیبال معرفت مازندران با تأکید بر اینکه برنامه مسابقات اعلام شده است، خاطرنشان کرد: دور رفت رقابت‌های لیگ دسته یک بانوان ایران با عنوان جام شهدای منا با حضور ١۴ تیم در مرحله رفت و برگشت برگزار می‌شود.

ستوده ادامه داد: استان مازندران در این دوره از رقابت‌ها دو نماینده شایسته با عناوین تیم‌های معرفت فریدونکنار و ایران‌زمین مازندران راهی مسابقات کرده است.

وی با اشاره به اینکه والیبالیست‌های بانوی مازندرانی در گروه یک مسابقات لیگ دسته یک بانوان کشور قرار گرفتند، اضافه کرد: در این گروه تیم‌های آبتوس، اِلمان سازه گرگان، معرفت فریدونکنار و ایران‌زمین مازندران حضور دارند.

مدیر آکادمی والیبال معرفت مازندران با تأکید بر اینکه بازی‌های این گروه در فریدونکنار و با میزبانی مجتمع ورزشی معرفت برگزار می‌شود، بیان کرد: در گروه دوم شهرداری و شورای شهر کرج، طوبا زنجان و دانشگاه آزاد تبریز با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که بازی‌های این گروه در زنجان برگزار می‌شود.

ستوده تصریح کرد: میزبانی شایسته در مسابقات قبل دلیل اعتماد فدراسیون والیبال به مجتمع ورزشی معرفت و برگزاری مرحله رفت لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور به میزبانی مجتمع ورزشی معرفت فریدونکنار شده است.

وی از برگزاری مسابقات گروه سوم این دوره از رقابت‌ها با میزبانی تهران خبر داد و افزود: آتش و یخ تهران، آکادمی مدرن خراسان رضوی، لاستیک بارز کرمان و خاتم اردکان تیم‌های حاضر در گروه سوم هستند.

مدیر آکادمی والیبال معرفت مازندران گفت: مسابقات لیگ دسته یک بانوان کشور در گروه چهارم نیز با حضور تیم‌های یگانه یادگار آفرینش، شهرداری اراک و لرستان با میزبانی اراک دنبال می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی