ویژه های خبری

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار از بازسازی زایشگاه و اتاق عمل این بیمارستان با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان خبر داد. به گزارش کناریها به نقل از فارس سیداحمد نورمحمدحسینی امروز در گفت‌گو ...

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار از بازسازی زایشگاه و اتاق عمل این بیمارستان با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش کناریها به نقل از فارس سیداحمد نورمحمدحسینی امروز در گفت‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: اقدامات دولت در حوزه بهداشت و درمان در فریدونکنار مطلوب و بوده و در همین بخش دستاوردهای ارزنده‌ای در بیمارستان امام فریدونکنار محقق شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت در این بیمارستان، افزود: از زمان اجرای این طرح تاکنون به اهداف مهمی همچون کاهش فرانشیز پرداختی بیماران بستری به سه تا ۶ درصد، ترویج زایمان طبیعی و انجام آن به صورت رایگان و اجرای برنامه پزشکان مقیم رسیدیم.

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار تصریح کرد: عدم ارجاع بیماران بستری برای تهیه دارو، تجهیزات و خدمات پاراکلینیکی، اجرای برنامه ارتقای کیفیت خدمات ویزیت، برنامه ارتقای کیفیت هتلینگ و برنامه حفاظت مالی از بیماران صعب‌العلاج، خاص و نیازمند نیز از مهم‌ترین دستاوردهای این طرح بوده است.

این مسؤول از بازسازی سیستم سرمایشی بیمارستان امام فریدونکنار با اعتبار یک میلیارد تومان خبر داد و بیان کرد: دو دستگاه دیگ آب گرم برای تقویت سیستم گرمایشی با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان در این بیمارستان تعویض شده است.

حسینی خرید و راه‌اندازی دستگاه اکوکاردیوگرافی با هزینه ۱۵۰ میلیون تومان را از دیگر خدمات محقق شده در این بیمارستان دانست و خاطرنشان کرد: یک دستگاه آمبولانس موبایل آی‌سی‌یو نیز با قیمت ۲۵۰ میلیون تومان برای این بیمارستان خریداری شده است.

وی از بازسازی زایشگاه و اتاق عمل این بیمارستان با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی خبر داد و افزود: تهیه یک دستگاه اتوآنالیزور آزمایشگاه با هزینه ۱۶۸ میلیون تومان و تهیه ۵۰ دستگاه کنسول تخت بیمار با هزینه ۲۵ میلیون تومان را نیز داشته‌ایم.

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار با اشاره به تهیه تجهیزات و وسایلی همچون برانکارد، ۴۸ دستگاه یخچال، ۲۴ دستگاه تلویزیون و میکروسکوپ برای این بیمارستان، اظهار کرد: تهیه یک دستگاه رادیولوژی پرتابل و بهسازی سه واحد از ساختمان پزشکان تحقق یافته است.

حسینی با اشاره به راه‌اندازی دستگاه اکو و به‌کارگیری تمام‌وقت متخصص قلب در این بیمارستان، گفت: در مجموع از پزشکان متخصص و فوق تخصص جدیدی در رشته‌های مغز و اعصاب، ارتوپدی، داخلی، پوست، پاتولوژی، اعصاب و روان، اورژانس، زنان و زایمان و قلب و عروق در بیمارستان امام فریدونکنار به‌کارگیری شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی