ویژه های خبری

معاون آموزش و پرورش فریدونکنار با اشاره به مهاجرت پرندگان به تالاب‌های فریدونکنار گفت: دوره‌های آموزشی پیشگیری از آنفلوانزای حاد پرندگان در مدارس فریدونکنار برگزار شده است. به گزارش کناری ...

معاون آموزش و پرورش فریدونکنار با اشاره به مهاجرت پرندگان به تالاب‌های فریدونکنار گفت: دوره‌های آموزشی پیشگیری از آنفلوانزای حاد پرندگان در مدارس فریدونکنار برگزار شده است. به گزارش کناریها به نقل از فارس

هادی حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار با اشاره به مهاجرت پرندگان به این شهرستان و تالاب‌های فریدونکنار اظهار کرد: با شایع شدن آنفلوانزای پرندگان درباره پیشگیری از آنفلوانزای حاد پرندگان در مدارس فریدونکنار دوره‌های آموزشی پیشگیری برگزار شده است.

وی افزود: کارگاه آموزش ژنتیک برای دانش‌آموزان دختر با همکاری اداره بهزیستی و دوره‌های آموزشی پیشگیری معلولیت در همه مدارس این شهرستان برای دانش‌آموزان دختر و پسر متوسطه دوم برگزار شده است.

معاون آموزش و پرورش فریدونکنار با بیان اینکه دانش‌آموز تازه ازدواج کرده در فریدونکنار نیز آموزش‌های مهارت‌های زندگی را فرا می‌گیرند، تصریح کرد: باید از ظرفیت سالن آمفی تئا‌تر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برای برنامه‌های آموزشی و تربیتی دانش‌آموزان استفاده کرد که این مهم با هماهنگی مدیران محقق می‌شود.

حیدری از تشکیل و فعالیت گروه سرود فرهنگیان فریدونکنار خبر داد و بیان کرد: گروه‌های سرود و تئا‌تر دانش‌آموزی در همه مدارس فریدونکنار فعال است و مسابقات احکام و قرآن نیز در این سطح برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مسابقات ورزشی و تربیت‌بدنی مدارس شهرستانی برگزار شده است، ادامه داد: کانون‌های فرهنگی و تربیتی پسرانه شهید چمران و دخترانه کوثر فریدونکنار در دست بازسازی و بهسازی هستند.

حیدری با تأکید بر اینکه هر سال معادل بخشی از درآمد بانک‌ها که در قانون بودجه‌‌ همان سال مشخص شده برای توسعه و تجهیز اماکن آموزشی و پرورشی منظور می‌شود، اظهار کرد: ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی بر اساس قانون باید برای تأمین و توسعه و تجهیز نمازخانه‌ها و کتابخانه‌های مدارس از محل اعتبارات مربوط و اعزام امام جماعت به مدارس بر اساس اعلام شورای آموزش و پرورش شهرستان با ریاست فرماندار همکاری کنند.

معاون آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: شهرداری‌ها نیز باید بر اساس قانون از محل عوارض دریافتی لیست‌های مربوطه را به شورای آموزش و پرورش شهرستان که با ریاست فرماندار تشکیل می‌شود، ارائه داده و در همین راستا همکاری لازم را داشته باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی