ویژه های خبری

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین و اجرای برنامه‌های علمی و فرهنگی باید متناسب با سلیقه دانش‌آموزان در دستور کار باشد. به گزارش خبرگزاری کناریها به نقل از فار ...

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین و اجرای برنامه‌های علمی و فرهنگی باید متناسب با سلیقه دانش‌آموزان در دستور کار باشد.

به گزارش خبرگزاری کناریها به نقل از فارس ولی اله نانواکناری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، با اشاره به بازدید از کانون‌های دانش‌آموزی پسرانه شهید چمران و دخترانه کوثر این شهرستان، اظهار کرد: با جدیت به‌دنبال تغییرات برای افزایش سطح خدمات‌دهی به دانش‌آموزان هستیم.

وی با تأکید بر لزوم حمایت شورای شهر فریدونکنار برای برطرف شدن مشکلات مالی کانون‌های دانش‌آموزی این شهرستان، افزود: بهبود وضعیت موجود باید در دستور کار آموزش و پرورش و شورای اسلامی شهر باشد و سالن اجتماعات این مرکز نیز با برآورد مالی با کار کار‌شناسی و به قید فوریت بازسازی و زیباسازی شود.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت همه‌جانبه از کانون‌های فرهنگی و تربیتی تأکید کرد و گفت: آموزش و پرورش نقش محوری در بحث تعلیم و تربیت دارد.

این مسؤول تصریح کرد: آموزش، تعلیم، تربیت و پرورش نسل آینده‌ساز جامعه از مدارس و کانون‌های فرهنگی آغاز می‌شود که در همین بخش  همکاری و تعامل با اداره آموزش و پرورش برای تحقق اهداف والای تربیتی و فرهنگی ضرورت دارد.

نانواکناری با اشاره به توان بالقوه کانون‌های دانش‌آموزی برای ایجاد مهارت‌های گروهی در دانش‌آموزان، بیان کرد: با توجه به خطراتی که قشر دانش‌آموز را تهدید می‌کند فعال‌تر شدن این کانون‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی با بیان اینکه باید تدوین و اجرای برنامه‌های علمی و فرهنگی متناسب با سلیقه دانش‌آموزان در دستور کار باشد، خاطرنشان کرد: در این بخش باید برای تجهیز و نوسازی کانون دانش‌آموزی شهرستان فریدونکنار حمایت‌های جدی محقق شود.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی همکاری شورای اسلامی شهر در همین حوزه را ضروری دانست و گفت: همه اعضای این شورا باید در این خصوص همکاری کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی