آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / اخبار ويژه / وقوع تصادف خونین با یک کشته و 5 مصدوم / جاده مرگ عروس و داماد مازندرانی را داغدار کرد

وقوع تصادف خونین با یک کشته و 5 مصدوم / جاده مرگ عروس و داماد مازندرانی را داغدار کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، دقایقی پیش در محور خطرناک فریدونکنار ـ آمل تصادف خونینی رقم خورد تا بار دیگر نشان دهد که بهتر است نام این محور را جاده مرگ نامید.

این سانحه رانندگی که یک کشته و پنج مصدوم برجای گذاشت و عروس و داماد مازندرانی داغدار  شدند.

این عروس و داماد اهل شهرهای آمل و فریدونکنار بعد از مدت یک‌سال دوران نامزدی قرار بود بهمن ماه امسال به خانه بخت بروند که بی‌مسؤولیتی مسؤولان و شاید کم‌کاری پیمانکاران این دو نو گل تازه شکفته را داغدار کرد.

فاطمه ابراهیمی و میثم خاکپور عروس و دامادی هستند که امروز با نیت اثاث‌کشی و بردن جهیزیه عروس از روستای بی‌نمد بخش مرکزی شهرستان فریدونکنار با کرایه کردن وانت به سمت شهرستان آمل به حرکت در آمدند.

با عبور در جاده روستایی کریم کلا، بی‌نمد، جزین، طوله سرا و اسبوکلا وارد محور اصلی آمل به فریدونکنار شدند که دارای بلوار بتنی بدون روشنایی است و برای قرار گرفتن در لاین مخالف به جهت قرار گرفتن در مسیر فریدونکنار به آمل به سمت شمالی جاده تا دوربرگردان روستای کوچک بیشه محله فریدونکنار راهی شدند.

در حین دور زدن در تقاطع هم‌سطح دوربرگردان روستای کوچک‌بیشه محله فریدونکنار به شدت با خودروی پژو برخورد می‌کنند و طی این تصادف سنگین خانم خاتون ابراهیم‌زاده جان خود را از دست داده است.

مرحومه خاتون ابراهیم‌زاده اهل روستای بی‌نمد بخش مرکزی شهرستان فریدونکنار مادر عروس بوده و حدود ۵۸ سال سن داشته است که نتوانست دختر جوان خود را در لباس عروسی ببیند.

حال عمومی این عروس و داماد مازندرانی مساعد گزارش شده است.

photo_2017-01-07_23-19-37

درباره ی modir

همچنین ببینید

photo_2017-01-11_16-05-59

وحید خسروی در گفتگو با کناریها : کسب رتبه چهارم استان در مقایسهء درآمد و هزینه و ضریب تعادل در 9 ماهه نخست سال 95

وحید خسروی در گفتگو با کناریها : کسب رتبه چهارم استان در مقایسهء درآمد و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *