ویژه های خبری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، دقایقی پیش در محور خطرناک فریدونکنار ـ آمل تصادف خونینی رقم خورد تا بار دیگر نشان دهد که بهتر است نام این محور را جاده مرگ نامید. این سانحه ران ...

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، دقایقی پیش در محور خطرناک فریدونکنار ـ آمل تصادف خونینی رقم خورد تا بار دیگر نشان دهد که بهتر است نام این محور را جاده مرگ نامید.

این سانحه رانندگی که یک کشته و پنج مصدوم برجای گذاشت و عروس و داماد مازندرانی داغدار  شدند.

این عروس و داماد اهل شهرهای آمل و فریدونکنار بعد از مدت یک‌سال دوران نامزدی قرار بود بهمن ماه امسال به خانه بخت بروند که بی‌مسؤولیتی مسؤولان و شاید کم‌کاری پیمانکاران این دو نو گل تازه شکفته را داغدار کرد.

فاطمه ابراهیمی و میثم خاکپور عروس و دامادی هستند که امروز با نیت اثاث‌کشی و بردن جهیزیه عروس از روستای بی‌نمد بخش مرکزی شهرستان فریدونکنار با کرایه کردن وانت به سمت شهرستان آمل به حرکت در آمدند.

با عبور در جاده روستایی کریم کلا، بی‌نمد، جزین، طوله سرا و اسبوکلا وارد محور اصلی آمل به فریدونکنار شدند که دارای بلوار بتنی بدون روشنایی است و برای قرار گرفتن در لاین مخالف به جهت قرار گرفتن در مسیر فریدونکنار به آمل به سمت شمالی جاده تا دوربرگردان روستای کوچک بیشه محله فریدونکنار راهی شدند.

در حین دور زدن در تقاطع هم‌سطح دوربرگردان روستای کوچک‌بیشه محله فریدونکنار به شدت با خودروی پژو برخورد می‌کنند و طی این تصادف سنگین خانم خاتون ابراهیم‌زاده جان خود را از دست داده است.

مرحومه خاتون ابراهیم‌زاده اهل روستای بی‌نمد بخش مرکزی شهرستان فریدونکنار مادر عروس بوده و حدود ۵۸ سال سن داشته است که نتوانست دختر جوان خود را در لباس عروسی ببیند.

حال عمومی این عروس و داماد مازندرانی مساعد گزارش شده است.

photo_2017-01-07_23-19-37

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی