آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده

دسته‌بندی نشده

دومین جلسه فعالان سیاسی و دبیران‌کل احزاب سیاسی استان در فریدونکنار؛ حسن‌نژاد: احزاب فرصتی برای «سنجیده عمل کردن» هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در دومین جلسه فعالان سیاسی و دبیران‌کل احزاب سیاسی استان گفت: احزاب فرصتی برای «سنجیده عمل کردن» هستند.

ادامه نوشته »

رئیس اداره امور مالیاتی فریدونکنار مطرح کرد اشخاص حقوقی و فعالان بازرگانی بیشترین بدهکار مالیاتی در فریدونکنار

رئیس اداره امور مالیاتی فریدونکنار گفت: بیشترین مطالبات مالیاتی که در این شهرستان وجود دارد مربوط به اشخاص حقوقی و فعالان بخش بازرگانی است.

ادامه نوشته »

استناندار در نشست شورای اداری خبر داد: طرح منطقه آزاد مازندران در یک قدمی بهارستان

به گزارش کناریها، احمد حسین زادگان روز پنجشنبه در نشست شورای اداری افزود که طرح پیشنهادی ایجاد منطقه آزاد با سه لکه که پیش از این در کارگروه تخصصی دبیرخانه مناطق آزاد کشور تصویب شده بود، بر اساس پیگیری های صورت گرفته برای امضای رییس جمهوری آماده شده است تا در قالب لایحه به مجلس برود. وی ایجاد منطقه آزاد در استان مازندران را مطالبه عمومی با قدمت حدود سه دهه ای برشمرد و تاکید کرد: انتظار داریم این مطالبه …

ادامه نوشته »

امام جمعه فریدونکنار: شلیک موشک انتفاضه از برکات روز قدس است/ مشتاقان مذاکره با آمریکا به برجام رجوع کنند

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه شلیک موشک انتفاضه از برکات روز قدس است گفت: مشتاقان مذاکره با آمریکا باید به برجام رجوع کنند.

ادامه نوشته »

زمان مذاکره نیست/اروپایی‌ها به کارشان سرعت دهند/تسلیم نمی‌شویم

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به دستور رییس‌جمهور و رییس شورای عالی امنیت ملی در رابطه با گام اول اقدامات در رابطه با کاهش تعهدات هسته‌ای گفت: کار افزایش "ظرفیت و روند تولید" در دو حوزه تولید اورانیوم غنی‌شده و آب سنگین از همان روزی که رییس‌جمهور دستور دادند آغاز شده و این مساله به سایت‌ نطنز و کارخانه تولید آب سنگین اراک نیز اعلام شده است.

ادامه نوشته »

روایت نجفی خوشرودی از نشست کمیسیون امنیت ملی؛ ‌ امیرحاتمی:نیروهای مسلح برای دفاع ازکشور آمادگی کامل دارند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مباحث مطرح شده در جلسه این کمیسیون با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تشریح کرد.

ادامه نوشته »