آموزش وردپرس
خانه / شهرستان

شهرستان

خبرهای مربوط به شهرستان فریدونکنار در این دسته وجود دارد

موتور ایجاد منطقه آزاد در مازندران دوباره روشن شد

استاندار مازندران با ارائه طرح پیشنهادی خود برای ایجاد سه منطقه آزاد و تصویب آن در کارگروه تخصصی دبیرخانه مناطق آزاد کشور ، بار دیگر موتور دسترسی به این خواسته دیرینه مردم مازندران را روشن کرد.

ادامه نوشته »

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس: ظرفیت های اشتغال مازندران از بین رفت/صادرات خاویار دریایی نداریم

نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس با بیان اینکه ظرفیت‌های اشتغال در مازندران خالی و از بین رفته است، شناسایی این پتانسیل‌ها را ضروری دانست.

ادامه نوشته »

حسین یکتا در سالگرد شهید مدافع حرم علی عابدینی: لشکرهای مقاومت در دنیا دشمن را عصبانی کرده است/ دولت پس از ۲ سال به پیش‌بینی رهبری رسید

روایتگر دفاع مقدس گفت: امروز به برکت خون شهدا لشکرهای مقاومت در دنیا شکل گرفته و دشمن از دست جمهوری اسلامی ناراحت است که به فرموده رهبری این‌ها نفس‌های آخر را می‌کشند.

ادامه نوشته »

مدیر شبکه بهداشت فریدونکنار مطرح کرد: تبدیل مرکز جامعه سلامت درمانی فریدونکنار به محل زباله!

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار گفت: مرکز بهداشتی و درمانی جامع سلامت این شهرستان، بدون اینکه کار کارشناسی صورت گیرد و اعتبار ساخت آن درنظر گرفته شود اقدام به تخریب شده و به سبب اینکه اعتبار کافی برای ساخت آن وجود ندارد به محل زباله شهروندان تبدیل و موجب چالش اساسی شهرستان شده است.

ادامه نوشته »

ساخت یک منزل در روستای رکن‌کلا از سوی مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) فریدونکنار

با همکاری خیرین مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) فریدونکنار و همچنین کمیته امداد شهرستان سیمرغ یک باب منزل برای یکی از سیل زدگان روستای رکن‌کلا ساخته خواهد شد.

ادامه نوشته »

با حضورمعاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران برگزارشد: نمایشگاه جشنواره استانی«اوریگا‌می» در فریدونکنار

نخستین جشنواره استانی اوریگامی ویژه دانش‌آموزان پایه‌های دهم و یازدهم مقطع دوّم متوسطه با مشارکت حدود ۱۵ هزار نفر در فریدونکنار، با حضور معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.

ادامه نوشته »