آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / محیط زیست

محیط زیست

حمید ظهرابی معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست اینکه ادعا می شود بیش از یک میلیون قطعه پرنده در یک نقطه از کشور مثلاً فریدونکنار قتل عام شد و بازتاب بین المللی نیز یافت، بی انصافی است.

به گزارش کناریها ، معاون سازمان محیط زیست کشور با تاکید بر اینکه حفاظت از محیط بیست وظیفه همگانی است و همه مردم باید نسبت به مقولات زیست محیطی حساس شوند، گفت: امروز عوام زدگی در مسایل زیست محیطی یک آفت جدی است که بشدت در حال رواج است و متاسفانه به مسایل فنی محیط زیست آسیب می زند چرا که این مسایل نباید محل مناقشه بین افرادی قرار گیرد که اطلاعات ندارند. وی به اعلام آمار شکار غیرقانونی یک …

ادامه نوشته »

کشاورزان مازندران در حسرت مهار آب‌های روان

حجم وسیعی از منابع آبی مازندران هر ساله بدون بهره برداری مفید به دریای خزر می ریزد و اینکه در مواقعی از سال کشاورزان این منطقه با مشکل کم آبی و پر آبی مواجه می شوند، نشانه غفلت از هدر رفت آب در بخش کشاورزی است.

ادامه نوشته »

هشدار جهاد کشاورزی مازندران به برنجکاران : کشاورزان تا سه شنبه هفته جاری ازنشاکاری برنج خودداری کنند

سازمان جهاد کشاورزی مازندران اعلام کرد بر اساس پیش بینی هواشناسی و با توجه به بارش شدید باران و برودت هوا ، کشاورزان از انجام نشاکاری برنج تا روز سه شنبه هفته جاری خودداری کنند.

ادامه نوشته »

از ساماندهی سواحل فریدونکنار چه خبر؟

در نشست کمیته ساماندهی سواحل در راستای تعیین خط ممیزی پیاده راه سبز ساحلی فریدونکنار راهکارهای جلوگیری از دست‌درازی سودجویان به سواحل این شهرستان بررسی شد و استاندار مازندران نیز به دستگاه های مختلف برای رونق گردشگری دریایی فریدونکنار اولتیماتوم داد.

ادامه نوشته »

شهردار بابلسر: ساماندهی رودخانه بابلرود نیازمندهمت استانی است

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بابلسر با حضور استاندار مازندران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، از جمله فرماندار، شهردار و نماینده بابلسر و فریدونکنار برگزار شد.

ادامه نوشته »