آموزش وردپرس
سرخط خبرها

بایگانی روزانه: تیر ۱۵, ۱۳۹۸

کشاورزان مازندران در حسرت مهار آب‌های روان

حجم وسیعی از منابع آبی مازندران هر ساله بدون بهره برداری مفید به دریای خزر می ریزد و اینکه در مواقعی از سال کشاورزان این منطقه با مشکل کم آبی و پر آبی مواجه می شوند، نشانه غفلت از هدر رفت آب در بخش کشاورزی است.

ادامه نوشته »

تابلوی ایست مقابل مدارس فوتبال غیرمجاز

فعالیت مدارس فوتبال غیرمجاز که طی سال‌های اخیر به معضلی برای مدارس مجوزدار فوتبال و عامل نگرانی مسئولان و خانواده‌ها تبدیل شده بود ، اکنون زیر ذره بین متولیان ورزشی است و قرار است به صورت جدی با آنها برخورد شود.

ادامه نوشته »

امام جمعه فریدونکنار: برخی افراد بدون رعایت تقوا جاهلانه در فضای مجازی قلم می‌زنند/ اینستکس موجب از دست رفتن عزت کشور است

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه برخی افراد بدون رعایت تقوا و جاهلانه در فضای مجازی قلم می‌زنند گفت: اینستکس موجب از دست دادن عزت جمهوری اسلامی است.

ادامه نوشته »

استناندار در نشست شورای اداری خبر داد: طرح منطقه آزاد مازندران در یک قدمی بهارستان

به گزارش کناریها، احمد حسین زادگان روز پنجشنبه در نشست شورای اداری افزود که طرح پیشنهادی ایجاد منطقه آزاد با سه لکه که پیش از این در کارگروه تخصصی دبیرخانه مناطق آزاد کشور تصویب شده بود، بر اساس پیگیری های صورت گرفته برای امضای رییس جمهوری آماده شده است تا در قالب لایحه به مجلس برود. وی ایجاد منطقه آزاد در استان مازندران را مطالبه عمومی با قدمت حدود سه دهه ای برشمرد و تاکید کرد: انتظار داریم این مطالبه …

ادامه نوشته »