بخشدار فشافویه از توابع شهرستان ری فرماندار فریدونکنار میشود؟

شنیده ها حاکی از آن است که پنجمین فرماندار غیر بومی شهرستان فریدونکنار کمتر از ۱۰ روز دیگر معرفی میشود و آن چیزی که در بین عموم مردم قابل توجه است و از آن دلیگر هستند توجه نکردن  دولت تدبیر نسبت به مدیران بومی این شهرستان یعنی خطه ی مبارک است , حال باید دید که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد, اما شنیده ها و منابع آگاه در شهرستان خبر آمدن جناب احمد صابری بخشدار کنونی حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری از استان تهران را به عنوان سرپرست جدید فرمانداری فریدونکنار در بین محافل پخش کرده اند , جناب احمد صابری چندی قبل سابقه ی بخشداری مرکزی شهرستان  کوهی خیل و هم اکنون بخشدار کنونی حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری از استان تهران است .

اخبار تکمیلی انتصاب پنجمین فرماندار غیر بومی فریدونکنار را در همین وبسایت دنبال کنید …

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

 1. مهدی گفت:

  مبارکه؟واقعا شایستگی شو داره.

 2. ابراهیم گفت:

  من بعنوان یک فریدونکناری از این انتخاب خرسندم اما فریدونکنار قبل از هرچیز نیاز به یک نگرش ملی واستانی دارد تا جایگاه خود را در کشور به لحاظ اقتصادی بیابد واین امکان پذیر نیست مگر با توسعه همه جانبه. بخشی نگری باعث عدم پیشرفت است.
  حف دولت ومردمی که به دولت رای دادن است تا نماینده سیاسی خود را بگمارد;)

 3. ﺟﻮاﺩ گفت:

  ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻛﺎﺭﻱ اﻳﺸﺎﻥ ﺩﺭاﺳﺘﺎﻥ ﻣﺎﺯﻧﺪﺭاﻥ ﺧﻮﺩ ﮔﻮاﻩ ﺩﺭاﻳﺖ ﻭﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ ﻣﺪﻳﺮﻳﺘﻲ ﺩﺭاﻳﻦ ﺳﻤﺖ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪﻛﻪ ﻣﺴﻠﻤﺎ اﻓﻖ ﻫﺎﻱ ﺭﻭﺷﻦﭘﻴﺸﺮﻓﺖ وﺗﻮﺳﻌﻪ ﺭاﺩﺭﻳﻦ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺑﺮﺭﻭﻱ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪاﻥ ﺧﻮاﻫﺪﮔﺸﻮﺩ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

68 − = 60