اهدای ۷۰۰ میلیون تومان توسط مردم فریدونکنار در مرحله دوم رزمایش «کمک مومنانه»

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران گفت: ۷۰۰‌ میلیون تومان در دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه توسط مردم فریدونکنار به نیازمندان اهدا شد.

به گزارش کناریها به نقل از فارس، حجت الاسلام غلامحسن تسخیری در آغاز مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در مصلی قدس شهرستان فریدونکنار همزمان با ماه محرم حسینی، بیان کرد: برگزاری این رزمایش با هدف کمک به مردمی که در پی شیوع ویروس منحوس کرونا آسیب دیدند و یا در شرایط سخت، زندگی را می‌گذرانند، انجام شده است.

*حضور در رزمایش مومنانه سیلی محکم به آمریکایی‌هایی بود که ماسک می‌دزدند

وی افزود: مردم این شهرستان همزمان با فرمان مقام رهبری در خصوص شرکت در رزمایش مومنانه با گذشت از مال و انفاق پای کار آمدند و امروز در دومین مرحله از این رزمایش قرار دارند که ارزش پولی کمک‌های مومنانه در این مرحله در فریدونکنار  به ۷۰۰‌ میلیون تومان می‌رسد، این حرکت دشمن به عقب می‌راند.

تسخیری تصریح کرد: آمریکایی‌ها پس از همه‌گیر شدن ویروس کرونا در جهان، مردم ایران را هدف قرار داده و تصمیم به محاصره بیشتر برای تسلیم کردن این مردم گرفتند، ولی مردم ما سیلی محکمی بر دهن آمریکایی‌ها زدند و این تهدید را تبدیل به فرصت کردند.

مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران ادامه داد: مردم ما خطاب به دشمن ۴۱ ساله خود گفتند اینجا آمریکا نیست!  که به‌خاطر یک ماسک دزدی کرده و با راهزنی ماسک‌های دیگر کشورها را بدزدید، ایران مملکت حسینی و مکتب امیرالمونان (ع) است.

این مسؤول عنوان کرد:  ملت ما فهمیده است که با دشمن چگونه برخورد کند، دشمن نمی‌تواند با هر بهانه و اقداماتی همچون شهید کردن سردار قاسم سلیمانی کار انقلاب را یک سره کند، گروه مذهبی ما قشر سکولار غرب نیست بلکه قشری مذهیی سیاسی آگاه به زمان است.

*قشر مذهبی ما را هدف قرار دادند

وی با اشاره به صحبت‌های یک عالم دینی یهودی در خصوص راهکارهای از بین بردن انقلاب، متذکر شد: دشمنان ما در رابطه با ملت ایران به‌ویژه قشر مذهبی دیدگاه خاص و برنامه‌ریزی دقیق دارد، آن‌ها با مردمی که به دنبال شهوت‌رانی و به‌دست آوردن پول بیشتر هستند کاری ندارند، هدف‌شان قشر مذهبی ما است.

تسخیری گفت: دشمنان قصد دارد با تلقین، سرگرم کردن به ظواهر اسلام و حضور در مراسم‌های عزاداری در حالی که هیچ چیز از اسلام و سیاست اسلامی ندانند قشر مذهبی و مسجدی ما را نابود کند، ولی سخت در اشتباه است.

مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با اساره به پهن بودن سفره کمک‌های مومنانه در مساجد، اذعان داشت: خرسندیم که با بصیرت و اعتقاد آمدیم هزینه ما برای نگهداری اسلام است، ملت ما ملت امام حسین (ع) است، شهدای ما با از دست دادن عزیزترین داشته‌های خود به استقبال شهادت رفته و این انقلاب را تضمین کردند.

*آب از سر این ملت گذشت

این مسؤول به بریده شدن سر شهید ایزدپناه در مقابل چشمان مادرش، اشاره کرد و گفت: این مادر و فرزند در مقابل دشمن مقاومت کردند و تا پای جان رفتند، ما مردمی از این جنس و مقاوم داریم، این مردم را از چه می‌ترسانید؟

وی به درس‌هایی که از دیدار با خانواده شهید جمشیدی و عشوری گرفت، اشاره و بیان کرد: مادران این سرزمین با افتخار از جان فرزندانشان می‌گذرند گذشتن از مال که کاری ندارد،  دیدیم  که چگونه در رزمایش مومنانه شرکت کردند.

تسخیری اظهار کرد: شرکت در رزمایش مومنانه کاری مقدس، مایوس‌کننده دشمن،  امیدآفرین برای دوستان،خدا پسندانه، بدون منت و توقف برای استمرار انقلاب اسلامی است، می‌خواهند انقلاب را با ترفندها شیوه‌های مختلف ضربه بزنند که نخواهند توانست.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

33 − = 32