مدیر آموزش و پرورش فریدون‌کنار در جلسه شورای اداری: هیچ دانش‌آموز و همکاری در فریدون‌کنار به کرونا مبتلا نشده‌اند/ ۱۱ درصد دانش آموزان فریدون‌کناری به تبلت و موبایل دسترسی ندارند

اسماعیل زاده: ۱۱ درصد دانش آموزان فریدون‌کنار از داشتن تبلت و موبایل محروم هستند.

به گزارش کناریها مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدون‌کنار در جلسه شورای اداری گفت: در ابتدای شروع سال تحصیلی قرار داریم. اکنون بیش از ۸۰۰ فرهنگی شاغل و ۱۰ هزار دانش آموز و ۲۰ هزار خانواده در تلاشند تا بتوانیم سال تحصیلی موفقی داشته باشبم.
اسماعیل زاده افزود: همه میدانیم در موقعیتی که هستیم که همه ی دنیا درگیر شده اند. در این برهه هیچ شناختی از از این وضعیت نداریم و میخواهیم آموزش را دنبال کنیم.
این مسئول بیان کرد: جلب اعتماد خانواده وضعیت ما را سخت میکند. از اسفند سال گذشته فاصله ای بین دانش آموز و مدرسه ایجاد شده و این آموزش ها مجازی شده است که اوایل مشکلاتی را ایجاد کرده بود.
وی با با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان افزود: همشهریان ما در حال فعالیت‌های اقتصادی، مذهبی و اجتماعی هستند پس ما میتوانیم با گروه‌بندی دانش آموزان و جلب اعتماد خانواده ها مدارس را برپا داریم.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار در ادامه بیان کرد: هیچ آموزشی بهتر از آموزش حضوری نیست و کار اصلی تربیت در مدرسه انجام میشود. فناوری یکی از ابزارهای تربیتی است. در مدرسه میتوان بعنوان خانه دوم دانش آموزان، به تعیلم و تربیت پرداخت.

اسماعیل زاده افزود: مدارس به دستگاه ضدعفونی‌کننده تجهیز شده اند و با همکاری شبکه بهداشت پروتکل‌ها در مدارس رعایت می‌شود.

این مسئول بیان داشت :۱۱ درصد دانش آموزان از موبایل و تبلت محروم هستند.

وی ضمن انتقاد از ضعیف بودن اینترنت در شهرستان گفت: این موضوع مشکلاتی را برای دسترسی دانش آموزان به آموزش مجازی ایجاد کرده است.

این مسئول افزود: به خانواده‌ها اطمینان میدهیم پروتکل‌ها در مدارس رعایت میشود وهمه ی مدارس باز است و حضور دانش آنوزان بصورت گروهی و با اختیار خانواده است.

اسماعیل‌زاده بیان داشت: آموزش چهارگونه است، حضوری، شبکه شاد، شبکه آموزش صداوسیما و برای دانش آموزانی که نتوانند از این ۳ شرایط استفاده کنند، این دانش آموزان توسط مدیر آموزشگاه شناسایی می‌شوند و بسته آموزشی به آنها تحویل داده میشود.

مدیر آموزش و پرورش فریدون‌کنار با اشاره به اینکه به لطف خدا هیچ دانش آموز و همکار ما به کرونا مبتلا نشده اند اضافه کرد: ۱۸۰۰۰ ماسک توسط مدارس کار و دانش و فنی و حرفه‌ای برای همشهریان تهیه شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =