آموزش وردپرس
خانه / شهرستان / رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار خبر داد نام‌گذاری کوچه‌های منتهی به کتابخانه‌ها به نام بوستان کتاب در فریدونکنار

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار خبر داد نام‌گذاری کوچه‌های منتهی به کتابخانه‌ها به نام بوستان کتاب در فریدونکنار

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار از نام‌گذاری کوچه‌های منتهی به کتابخانه‌ها به نام بوستان کتاب با همکاری شهرداری در این شهر خبر داد.

به گزارش کناریها به نقل از فارس ابراهیم نقدی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان درباره  احداث کتابخانه مرکزی فریدونکنار تصمیم‌گیری شد و نصب تابلو راهنمای کتابخانه‌های عمومی خاتم‌الانبیاء و شهید بصیر و نصب تابلو توقف ممنوع در امتداد کتابخانه نیز مورد بحث قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این جلسه اعضای انجمن درباره تحویل زمین روبروی باغ پرندگان به اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان به بررسی و گفت‌وگو پرداختند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار درباره مصوبات انجمن، شرح مصوبه، زمان اجرا و مسؤول اجرا، بیان کرد: هماهنگی با شهرداری برای نصب تابلوی راهنمای کتابخانه انجام می‌شود.

این مسؤول از ارزیابی کارشناسان اداره‌کل کتابخانه‌های استان برای تحویل گرفتن زمین روبروی باغ پرندگان به مساحت ۲ هزار متر و ساخت کتابخانه مرکزی شهرستان فریدونکنار خبر داد و خاطرنشان کرد: احداث کتابخانه شعبه سوم کتابخانه در زمین واگذاری شده خیر نیک‌اندیش فریدونکنار نیز توسط کارشناس عمرانی اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان مورد پیگیری و بررسی قرار می‌گیرد.

نقدی‌بابایی بر لزوم افزایش همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان با این اداره تأکید کرد و ادامه داد: نقش آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ مطالعه برای آحاد جامعه نقشی محوری است و در همین راستا می‌توان از ظرفیت بالای حضور چند ساعته دانش‌آموزان در مدارس و حضور اعضای خانواده در این فضا بهره برد.

وی از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان خبر داد و افزود: تبلیغات شهری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره هفته کتاب و ملاقات کتابداران و اعضای فعال با فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر فریدونکنار انجام شده است.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار با اشاره به تنظیم لیست بازدید دانش‌آموزان مدارس توسط اداره آموزش و پرورش در طول هفته، اظهار کرد: همکاری همه دستگاه‌های اجرایی برای پوشش تبلیغاتی هفته کتاب به ویژه شهرداری، شورای اسلامی شهر، فرهنگ و ارشاد اسلامی و سپاه در همین زمینه مطلوب بوده است.

این مسؤول از بازدید دستگاه‌های اجرایی شهرستان از محل کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار خبر داد و تصریح کرد: همایش تکریم مقام کتابداران توسط اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان برگزار می‌شود.

نقدی‌بابایی با تقدیر از اقدام شهرداری مبنی بر اهدای یک دستگاه مینی‌بوس برای ایاب و ذهاب دانش‌آموزان به کتابخانه‌های عمومی شهرستان، گفت: نام‌گذاری کوچه‌های منتهی به کتابخانه‌ها به نام بوستان کتاب با همکاری شهرداری فریدونکنار در این شهر تا بهمن ماه امسال انجام می‌شود.

 

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

نقد…! چالش یا فرصت

نقد را میتوان جدا کردن سره از ناسره و شناختن خوبی‌ها و بدی‌های یک چیز، تعریف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =