فرماندار فریدونکنار خبر داد اخذ موافقت پرداخت تسهیلات ۲۳ میلیارد تومانی به بندر فریدونکنار

فرماندار فریدونکنار از اخذ موافقت ستاد تسهیل تجارت فرامرزی استان مبنی بر پرداخت ۲۳ میلیارد تومان وام به بندر این شهرستان خبر داد.

به گزارش کناریها به نقل از فارس حسین منفردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار با اشاره به اهم اقدامات چهار ماهه فرمانداری شهرستان فریدونکنار در حوزه عمرانی، اقتصادی و برنامه‌ریزی، گفت: پیگیری و اجرای طرح هادی روستاهای بنه‌کنار، حسین‌آباد، مهلبان، بزرگ بیشه‌محله و پیگیری،افتتاح پروژه آب‌رسانی مجتمع روستای اوکسر به صورت مشترک با شهرستان بابلسر انجام شده است.

فرماندار فریدونکنار از پیگیری مستمر ساخت ساختمان مرکز بهداشت و درمان روستای ازباران بخش دهفری در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: پیگیری و بهره‌برداری بیش از ۲۰ پروژه عمرانی و خدماتی در هفته دولت در شهرستان و تسطیح و رگلاژ راه‌های روستایی کاردگرمحله، شیرمحله و حیدرکلا در بخش دهفری و مرکزی را نیز داشته‌ایم.

منفردی ادامه داد: جلسات با خیران، پیمانکاران و مسؤولان مسکن و شهرسازی به منظور آسفالت جاده روستای نوایی محله‌سفلی بخش دهفری و روستاهای منقارپی و زاهدکلا بخش مرکزی به منظور آسفالت راه روستایی به صورت مشارکتی برگزار شد که کار عملیاتی نیز آغاز شده است.

وی با اشاره به پیگیری، بازدید و برگزاری جلسات متعدد برای مسکن مهر به منظور مرتفع کردن مشکلات اعضا و تعاونی‌ها، بیان کرد: پیگیری و کسب موافقت ۶ میلیارد ریال اعتبار بابت پروژه‌های حوادثی از اداره کل بحران پس از دعوت از مدیرکل بحران و بازدید از محل‌های مورد نظر در شهرستان محقق شده است.

فرماندار شهرستان فریدونکنار با تاکید بر پیگیری و اخذ موافقت ستاد تسهیل تجارت فرامرزی در استان مبنی بر پرداخت ۲۳ میلیارد تومان وام به بندر فریدونکنار در راستای توسعه و رونق اقتصادی منطقه تحقق یافت، گفت: فراهم کردن شرایط برای پهلوگیری ۱۶ فروند کشتی در بندر خصوصی شهرستان فریدونکنار فراهم شده است.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. سعيد گفت:

    باسلام
    جناب فرماندار شهرستان فريدونکنار حرفايي که شما ميزنيد برچه اساسه؟آقاي فرماندار شما با حرف مديران بندر به مردم قول نديد،شما دراولين اظهار نظر درمورد بي مهري به کارگران بندر گفتيد تا پايان مهر ماه کليه حقوق معوقه کارگران پرداخت ميشه که نشد،بعدش فرموديد تا پايان آبان ماه اونم که وعده سرخرمن بود،درجلسه اخير هم فرموديد تا پايان آذر،امروز۲دي هست تقويم را ببينيد!!!!!جناب فرماندار شما نماينده دولت هستيد تمام مشکلات شهرستان به پاي شما ودولت نوشته خواهد شد.

  2. سعيد گفت:

    جناب فرماندار امروز۳دي هست،شما سه بار به مردم وکارگرهاي بندر گفتيد که در ماه هاي شهريور،آبان وآذر کليه حقوق معوقه کارگران بندر پرداخت ميشه،شما با اعتماد به مديران بندر داريد لطمه بزرگي به خودتون و دولت ميزنيد چون حرفايي که ميزنيد دودش تو چشم دولت ونکاينده ايشون در طهرستان ميره،ما هم ديگه برامون عادي شده که دروغ بشنويم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 + = 52