پیام تبریک عضو شورای شهر و رئیس کمیسیون ورزشی فریدونکنار سید جواد قاسمی به ولی الله نانواکناری

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار ولی الله نانواکناری انتخاب بجا و شایسته حضرتعالی از طرف مردم آگاه و دانای منطقه بابلسر و فریدونکنار که نشان از توانمندی و کاردانی شما دارد و ان شاء الله با اتخاذ تدابیر مناسب عقب رفت های چندین ساله را جبران و امیدی در همه ما زنده کنید،آن روز دیر نخواهد بود.

عضو شورای اسلامی و رئیس کمیسیون ورشی شهر فریدونکنار سید جواد قاسمی

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

 1. فریدونکنار گفت:

  سلام سردار نانواکناری
  ورودتان به صحنه سیاست و قانون گذاری را تبریک عرض می نماییم.
  یادمان هست از شجاعت تان در عرصه نبردو از ابتکار عمل تان با طرح نقشه های موفقیت آمیزهمراه با یادگاران هشت سال دفاع مقدس،
  یادمان هست از رشادت های شماو همسنگرهای بی ادعای تان که همه چیزتان عشق بود و خدا، خدمت بود و گذشت،جانفشانی و بود و لبیک به ندای ولایت و رهبری.
  یادمان هست از مدیریت تان در عرصه های بعداز دفاع مقدس در جای جای کشور.
  یادمان هست از حضورتان در تهران بزرگ زمانی که جانشین سردار طلایی بودید و برگ زرینی در کارنامه ی خود رغم زده بودیدو افتخار آفرین بودید.
  یادمان هست که چطور مدیریت نمودیدزمانی که مردم چهار سال پیش احساس کرده بودند حق شان ضایع شده است و شما همه را درنیمه های شب که همه چیز آماده تا به مانند بمبی به صدا دراید و دل اشوب طلبان را شادو دل رهبری نظام و مردم ولایت مدار را متأسف نمایدوامّا شما همه را به آرامش و تبعیت از شورای نگهبانی که امام (ره) آنرا بنا نهاده است نموده اید و با آن صدای دلنشینت مردمی را که شب و روزشان را یکی کرده بودند تا شما را روانه بهارستان نمایندهمه را دعوت به آرامش و متفرق شدن نمودید و همه اطاعت کردند و به آرامی و در کنارش سرد و مایوس از همه چیز به خانه های شان رفتند تا با توکل به خداوندمنان همه چیزشان را از نو شروع نمایند و سر تسلیم به قضا و قدر الهی فرود آوردندو زمزمه می کردند: خدا خود به سرنوشت خلق داناترهست توکلت علی الله.
  آری جمعیت فراوانی که تنهابا یک اشاره سردار کافی بود تا شهر را با همه چیز به بلعندو خون و خون ریزی به راه بیندازندو صحنه ای بوجود آورند از صحنه ی زمان انتخاب دکتر روحی به مراتب بدتر و غیرقابل کنترل تر ، صحنه ای که اینبار با حضور همه ی دشمنان داخلی و خارجی نظام توأم بود و آماده انفجار و خوراک خبری بیگانان و مخالفان انقلاب و رهبری عزیز ،همه چیز آماده بود از خبر رسانان داخلی جیره خوار بیگانه تا دشمنانان داخلی و خارجی.
  امّا ای سردار خوبی ها و گذشت و ایثار ، همه را نا امید و نقشه های شان را نقشه بر آب نمودو این از عنایت و خواست خدا و تدبیرو درایت شمابود که رضایت خدا و رهبری نظام را در بر داشت و قطعا رهبری نظام در حقّت دعا نمودندو صبر برای تان از خداوند بی منت در خواست نموده بودند.
  آفرین بر شما ای سردار که خاری شدید در آن دل تاریکی شب بر چشمان مخالفین نظام و رهبری عزیز ،
  و لبخند رضایت را بر چهره ی مبارک رهبری عزیز ،خانواده های شهدا ، ایثارگران و مردم ولایت مدار حوزه انتخابیه نشاندیدو همه تحسین گفتند و دعایت کردند و سرسلامت به شما گفتند.
  آفرین برشما که با داریت خود همه ی مردم را به آرامش فراخوندید تا فضای فتنه ای دیگر رغم نخورد
  آری ای سردار بی ادعا و عاشق ولایت؛
  چهار سال سکوت کردید و از صحنه ی قانون گذاری و بهارستان دور بودید اما دیدیدکه خدا بعد از چهار سال چطور بر عزتت افزود و با اختلاف قریب به ۱۳۰۰۰هزار رأی شما را به شوکت و منزلت دوباره رساندو دل مردمت را شادو خرسند کرد.
  ای سردار عزیز!
  اینبار نوبت شماست که با داریت و هوشمندی خود دل این مردم ولایت مدار حوزه ی انتخابیه خود را با برنامه ریزی های مدبرانه شاد نمایید.
  دل مردمی که سرشار از محبت و خوبی هاست، دلی که چهار سال به امید حضور سبزت سکوت کردند وصبوری پیشه نمودندتا شما را برکرسی بهارستان بنشانندو آرام و قرار گیرند.
  انشاء اله با توکل به خدا و اطاعت از ولایت فقیه و رهبری عزیز در برنامه هایی که ارائه داده اید موفق و سربلند باشید.
  عزت انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های داخلی و خارجی آرزو می کنیم.

 2. اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان فریدونکنار گفت:

  جناب آقای حاج ولی اله نانوکناری
  سلام خدا قوت
  انتخاب بجا و شایسته شما را در عرصه قانوگذاری تبریک عرض می نماییم.
  انشاءاله در کرسی بهارستان با اقتدار و توکل به خداوند منان و اطاعت از رهبری عزیز یک قانون گذار توانمند و نماینده ای شجاع و مدبر و با تقوا باقی و ماندگار بمانید.
  امید است با عنایت خداوند برای کشور مان و مردم حوزه انتخابیه خود موجبات رضایت و خوشنودی را فراهم سازید.
  برای همیشه ایام سربلندباشید.
  PSKU

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

56 + = 60