آموزش وردپرس
خانه / شهرستان / ادارات فریدونکنار برای خدمت به مردم انعطاف قانونی داشته باشند

ادارات فریدونکنار برای خدمت به مردم انعطاف قانونی داشته باشند

به گزارش کناریها به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، حسین منفردی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: مدیران در سال جدید با عزم بیشتر و جدی‌تر باید برای خدمت به مردم برنامه‌ریزی و تلاش کنند.

وی با بیان اینکه سال جدید با محوریت اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال نامگذاری شده است، افزود: رفتار دستگاه‌های اجرایی و برنامه‌ریزی‌های اداری باید در راستای راهبرهای اقتصاد مقاومتی باشد.

فرماندار فریدونکنار با تاکید بر اینکه بعضی رسانه‌ها اقتصاد مقاومتی را با اقتصاد ریاضتی اشتباه می‌گیرند و موجب عدم اشرافیت مردم نسبت به اختلافات این دو مقوله می شوند، تصریح کرد: علم و آگاهی مدیران ادارات نسبت به راهبردهای تولید و اشتغال با محوریت اقتصاد مقاومتی باید افزایش یابد.

منفردی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی به دنبال پویایی اقتصاد و تبدیل چالش‌ها به فرصت است، بیان کرد: در راستای بازسازی تدریجی اقتصاد با الگویی مناسب در اقتصاد مقاومتی برنامه‌ریزی شده و راهبردی استراتژیک است که باید در همه جامعه محقق شده و زیربنای فعالیت‌ها شود.

وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی مجموعه اقدامات زیربنایی است که در آن دست به سمت بیگانگان دراز نمی‌شود و ضمن اینکه درونگرا بوده، با تکیه بر داشته‌های خود الگویی جایگزین به جای الگوی سابق تک‌محصولی با محوریت عدالت محوری می‌نشاند.

منفردی با تاکید بر اینکه تولید و اشتغال اساس اقتصاد مقاومتی است و برنامه محور بودن نیز از شاخصه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی است، خاطرنشان کرد: در اقتصاد ریاضتی که یونان در سال‌های گذشته آن را پیش گرفت یک عقب‌گرد اتفاق می‌افتد تا بتوانند اقتصاد جامعه را سر پا نگه دارند و در همین راستا برای تحقق هرچه بهتر اقتصاد مقاومتی باید در شهرستان فریدونکنار فرهنگ‌سازی، همت و اقدام کرد.

فرماندار شهرستان فریدونکنار با اشاره به اینکه یکی از اهداف دولت یازدهم با مبانی اقتصاد مقاومتی طرح‌ریزی شده و به دنبال اعتدال بوده است، گفت: تصمیمات و اقدامات دستگاه‌های اجرایی فریدونکنار باید با در نظر گرفتن شرایط مردم بوده و ادارات فریدونکنار برای خدمت به مردم انعطاف قانونی داشته باشند.

منفردی با بیان اینکه برای حل مشکلات اشتغال باید با جدیت وارد عمل شد، اظهار کرد: در حوزه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۰۷ نفر در شهرستان فریدونکنار ثبت‌نام کردند که ۳۴ نفر در حوزه شهر بودند که چهار نفر تاکنون انصراف دادند و ۳۰ نفر مورد بررسی قرار گرفتند که از هیأت اجرایی تایید صلاحیت گرفتند و منتظر هیأت نظارت هستند.

فرماندار شهرستان فریدونکنار با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند از حیث ساختمان، تجهیزات، خودرو و نفرات در اختیار انتخابات باشند، گفت: ادارات برای تبلیغ حضور مردم در پای صندوق‌های اخذ رای ۲۹ اردیبهشت ماه برنامه‌ریزی و اقدام کنند و البته هیچ یک از کارمندان دولت اجازه ندارند در ساعات اداری فعالیت انتخاباتی کنند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

رئیس اداره گردشگری فریدونکنار خبر داد آمادگی بیش از ۱۲۰ واحد اقامتگاهی برای پذیرایی از مسافران نوروزی در فریدونکنار

رئیس اداره گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی فریدونکنار از آمادگی بیش از ۱۲۰ واحد اقامتگاهی برای پذیرایی از مسافران نوروزی در فریدونکنار خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1