جشن ۳۰۰۰ نفری جوانانه در سالن شهدای فریدونکنار با تقدیر از جوانان برتر این شهرستان به پایان یافت

جشن ۳۰۰۰ نفری جوانانه در سالن شهدای فریدونکنار با تقدیر از جوانان برتر این شهرستان به پایان یافت

در این جشن که به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر.ع. و روز جوان با میزبانی مشاورین جوان فرمانداری و حمایت مسئولین و سازمان ها و نهادها صورت پذیرفت یک شب به یادماندنی را برای همه رقم زد.

این جشن که در سال های ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ برگزار می شود امسال نیز با حضور با شکوه مردم و دعوت از هنرمندان مختلف در سالن شهدا اوقات خوشی را برای همشهریان فراهم آورد و خنده را بعد از مدت ها بر لبان حاضرین نشاند و از همه مهمتر از جوانان برتر این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

اسفندیان مسئول گروه مشاور جوان فرمانداری شهرستان فریدونکنار در بخشی از صحبت های خود به خبرنگار کناری ها گفت: هفته جوان فرصت مناسبي است براي طرح مشكلات ، توانمندي ها و قابليت هاي جوانان و مهمتر از همه نهادينه كردن فرهنگ تجليل و تقدير از گرانبها ترين و ارزشمندترين سرمايه جامعه يعني جوانان،هرچند اعتقاد ما بر اينست كه هر روز بايد روز جوان باشد و هر روز براي جوانان.

وی در بخش مهمی از صحبت های خود از همه جوانان با دغدغه و فعال شهر از همه سلايق و عقيده ها براي همكاري در گروه مشاوران جوان دعوت به عمل آورد و ادامه داد از جمله برنامه های مهم بعدی گروه مشاورین جوان برگزاری تریبون آزاد انتخاباتی و راه اندازی کانون فارغ التحصیلان جوان جویای کار می باشد.

در این جشن از جوان های برتر در حوزه های مختلف از جمله شهید حسین بهدرزی به عنوان شهید نمونه،علیرضا فخاری در بخش قرآنی،عرفان قربانی جوان نمونه هیئتی، مجید نیکو مدیر جوان نمونه،سید محسن احمدی افسر جوان نیروی انتظامی،صابر نعمتی افسر جوان سپاه پاسداران،سید عباس بردبار جوان فعال فرهنگی و اجتماعی،مجید واحدی جوان فعال فرهنگی و اجتماعی هنری،علیرضا حسن زاده جوان امدادگر،عباد نوروزی جوان کشاورز،مریم ستوده کارآفرین در عرصه ورزشی ، محمد ارفعی جوان نمونه بسیجی ، محمد مویدی در بخش ورزشی،ابوالفضل خطیبی در بخش ورزشی ، متین آقاجانپور در بخش ورزشی ، مهدی محمودی در بخش ورزشی ، امیر محمد گلی در بخ دانش آموزی-علمی،سد کوثر حسینی در بخش دانش آموزی-علمی،علیرضا شیرزاد رتبه برتر کنکور،کمیل پوراکبر جوان کارگر ، احمدرضا ون در بخش رسانه تقدیر به عمل آمد.

از نکات جالب و حائز اهمیت این جشن انتخاب شهید حسین بهدرزی به عنوان شهید جوان نمونه و شهید جوان مدافع حرم علی عابدینی به عنوان جوان نمونه سال شهرستان فریدونکنار بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 2 = 6