آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / جذب ۵۳۲۴ میلیون ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در فریدونکنار

جذب ۵۳۲۴ میلیون ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در فریدونکنار

محمدرضا ضیائی در چهارمین جلسه مکانیزاسیون در دفتر مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان با اشاره به اهمیت مکانیزاسیون، اظهار کرد: دستیابی به خودکفایی در محصولات کشاورزی مستلزم توجه به نکاتی از جمله مکانیزاسیون کشاورزی است.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون مبلغ پنج هزار و ۳۲۴ میلیون ریال تسهیلات از محل خط اعتباری مکانیزاسیون جذب شده است که این میزان معادل ۵۷ درصد از کل مبلغ سهمیه تخصیصی مکانیزاسیون در این شهرستان بوده است.

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار تصریح کرد: این تسهیلات برای خرید یک دستگاه تراکتور شالیزار، ۹ دستگاه تیلر و ۶ دستگاه کمباین مخصوص برداشت برنج با عاملیت بانک کشاورزی به کشاورزان پرداخت شده است.

این مسئول بیان کرد: این تسهیلات با هدف نوسازی ماشین آلات بخش کشاورزی و افزایش ضریب مکانیزاسیون شهرستان و کاهش هزینه های تولید به متقاضیان پرداخت شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فریدونکنار با اشاره به جذب پنج هزار و ۳۲۴ میلیون ریالی تسهیلات از محل خط اعتباری مکانیزاسیون، گفت: این میزان معادل ۵۷ درصد از کل مبلغ سهمیه تخصیصی مکانیزاسیون در این شهرستان بوده است.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

اقناع مشروط نانواکناری از پاسخ های وزیر کشور

نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر کشور به شرط برگزاری جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه درخصوص دپوی زباله در شهرهای استان مازندران با مجمع نمایندگان استان مازندران، قانع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 19 = 28