آموزش وردپرس
خانه / روستایی / پایان آسفالت راه های روستایی فریدونکنار

پایان آسفالت راه های روستایی فریدونکنار

به گزارش ایسنا مازندران، محمود ذوالفقاری در نشست صمیمی مدیران استان با مسئولان فریدونکنار از آغاز شدن عملیات اجرایی در کمربندی این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: روز سه‌شنبه هفته جاری عملیات اجرایی پروژه کمربندی فریدونکنار با پیمانکار جدید آغاز می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: قراردادی به مبلغ ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان با پیمانکار منعقد شده است و پروژه از روز سه‌شنبه تحویل زمین صورت می‌گیرد و کار آغاز می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به اینکه مجتمع فرهنگی فریدونکنار در حال ساخت است، تصریح کرد: در حالی که مبلغ یک و نیم میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه نیاز است اما در حال حاضر به این مجتمع ۲۰۰ میلیون اختصاص پیدا کرده و با توجه به اینکه بخشی از پروژه‌ها دچار چالش هستند اما هم اکنون در حال تکمیل شدن است.
ذوالفقاری افزود: در زمینه راه روستایی با افتتاح آخرین آسفالت روستایی کار روستاهای آسفالت شده به پایان می‌رسد و در حوزه شهرسازی طرح به جامع ابلاغ شده است.
وی با اشاره به مشکلات مسکن مهر در فریدونکنار، یادآور شد: با توجه به اینکه در مسکن مهر با تعاونی‌های خصوصی رو به رو هستیم اما تلاش می‌شود با پیگیری‌های مداوم این مشکلات برطرف شود.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

نقد…! چالش یا فرصت

نقد را میتوان جدا کردن سره از ناسره و شناختن خوبی‌ها و بدی‌های یک چیز، تعریف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 57 = 65