آموزش وردپرس
خانه / فرهنگی و اجتماعی / برگزاری چهارمین دوره جشنواره مجسمه‌های شنی در فریدونکنار

برگزاری چهارمین دوره جشنواره مجسمه‌های شنی در فریدونکنار

سیدمحمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: چهارمین دوره جشنواره مجسمه‌های شنی در فریدونکنار به مدت دو روز در سواحل این شهرستان برگزار می‌شود.

وی از برگزاری این جشنواره در ساحل پارک لاله فریدونکنار خبر داد و افزود: این جشنواره با حضور ویژه کودکان و نوجوانان هنرمند شهرستان است و اختتامیه آن با حضور مدیران و مردم برگزار می‌شود.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار تصریح کرد: چهارمین دوره جشنواره فرهنگی هنری مجسمه‌های شنی در فریدونکنار در راستای آشنایی بیشتر اعضای کانون با طبیعت و زیست بوم به بازسازی مفاهیم علمی و فرهنگی آموخته‌های خود در غالب مجسمه‌های شنی برپا شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه برای پیگیری ستاد استقبال تریلی سیار کانون با فرماندار فرماندار جلسه هماهنگی برگزار شد، بیان کرد: روند اجرای طرح تاب آوری اجتماعی بانوان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار مطلوب است.

حسینی از برگزاری جشنواره قصه گویی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار خبر و ادامه داد: برنامه‌های تابستانه بسیار خوبی در کانون برنامه‌ریزی و اجرا شده که بازدیدهای اعضا در طرح کالای ایرانی یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی از برنامه‌های پیش رو در دستور کار است، گفت: جشنواره مجسمه‌های شنی، حضور تریلی سیار تئاتر، نمایشگاه و فروشگاه نوشت‌افزار، نمایشگاه دستاوردهای تابستانه، اردو و بازدیدها و جشن‌های پایان تابستان در لیست برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار قرار دارد.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار عنوان کرد: اعزام بیش از ۴۰۰ فریدونکناری به مناطق عملیاتی جنوب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار از اعزام بیش از ۴۰۰ فریدونکناری به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و گفت: راهیان نور گام برداشتن در مسیر نورانیت دین خدا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =