آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / ارائه خدمات بیمه تکمیلی به بازنشستگان فریدونکنار

ارائه خدمات بیمه تکمیلی به بازنشستگان فریدونکنار

قاسم جعفرزاده در آیین افتتاحیه ساختمان اداری کانون بازنشستگان و ستاد دائمی اسکان فرهنگیان فریدونکنار، اظهار کرد: شان و منزلت یک بازنشته بسیار بالا بوده که امیدواریم روزی فرهنگیان بازنشسته جایگاهی در شهرستان داشته باشند که جزء افتخارات شهرستان به ویژه استان باشد.
وی افزود: همانطوری که شهرستان های دیگر علاوه بر اینکه امکانات زیادی را در اختیار بازنشستگان قرار داده و فضای تجاری را نیز در اختیار آن ها قرار دارد تا بازنشستگان از درآمد آن ها استفاده کنند، انتظار داریم در فریدونکنار مورد حمایت باشیم.
مدیر کانون بازنشستگان فریدونکنار با تاکید بر اینکه کانون بازنشستگان در سال 1379 تاسیس شده، تصریح کرد: تاسیس کانون بازنشستگان یک اقدام بسیار ابتکاری بود که توانسته بسیاری از معضلات بازنشستگان را با تشکیل این کانون رفع کند.
جعفرزاده ادامه داد: بازنشتگان آسیب پذیر بوده، مشکلات زیادی داشته و نیازهای روحی روانی ویژه ای دارند که مسئولین باید در راستای حل مشکلات روحی و روانی بازنشستگان در مسیر همت و حمایت قرار بگیرند.
وی با اشاره به اینکه مسئولین باید در راستای حل مشکلات پیشکسوتان و بازنشستگان شهرستان قرار گیرند، ادامه داد: بازنشستگان در جامعه بسیار رنج و سختی را تحمل کرده و مانند معلمان، امروزه سبب پیشرفت جوانان شهرستان ما شدند که این اقدامات برای مسئولیت و رسالتی که داشتند، بوده است.
مدیر کانون بازنشستگان فریدونکنار گفت: افتتاحیه ساختمان اداری کانون بازنشستگان یکی از برنامه های خوبی بوده که در راستای قدردانی از پیشکسوتان قرار گرفته و در همین راستا بیمه علاوه بر اینکه به بررسی مسائل صنفی پیشکسوتان و بازنشستگان می رسد، بیمه خدمات تکمیلی آن ها را نیز تامین می کند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

نانواکناری: مذاکره جایگاهی در ادبیات دیپلماسی سعودی ندارد/ سازمان ملل پروژه توافق ملی یمن را کلید بزند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است اگر بحران یمن به زودی حل نشود یک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *