آموزش وردپرس
خانه / فرهنگی و اجتماعی / لزوم برنامه ریزی و اقدام جدی برای رفع مشکلات بازنشستگان فرهنگی در فریدونکنار

لزوم برنامه ریزی و اقدام جدی برای رفع مشکلات بازنشستگان فرهنگی در فریدونکنار

دکتر حسین منفردی در آیین افتتاحیه ساختمان اداری کانون بازنشستگان و ستاد دائمی اسکان فرهنگیان این شهرستان، اظهار کرد: همه دولتمردان و مسؤولین دانش آموخته از معلمانی هستند که امروزه از بازنشستگان این جامعه بوده و امیدواریم همه مدیران بتوانند درس هایی را که ا بازنشستگان آموخته را به درستی در جامعه محقق کنند.
وی افزود: اگر نگاهی به دنیا و کشورهای توسعه یافته بیندازیم متوجه می شویم که توسعه با نیروی کار شکل گرفته و اگر بهترین امکانات که منابع انسانی است را در یک جامعه نداشته باشیم این توسعه شکل نمی گیرد.
فرماندار فریدونکنار با تاکید بر اینکه اگر هر جامعه ای را مورد ارزیابی قرار دهیم یکی از آن محورها این است که آن جامعه به فرهنگیان، معلمان، به اهل علم و به پژوهشگران خود توجه ویژه می کند، تصریح کرد: یک شاخص کلی جهانی حضور فرهنگیان بوده که می توان آن جامعه را ارزیابی کرد و همه ما اگر چیزی یاد گرفته ایم از بازنشستگان فرهنگی بوده که بازنشستگان آن چه را که آموختند از جامعه پس می گیرند.
منفردی بیان کرد: امیدواریم که وارثان خوبی از این معلمین بازنشسته در جامعه بوده و افتخار ما باید بر این باشد که بر دستان پر توان معلمی که با جان و دل برای این مملکت، اسلام و بشریت تلاش کردند بوسه بزنیم.
وی با اشاره به اینکه باید بر دست فرهنگیان بازنشسته بوسه افتخار زد، ادامه داد: باید نگاه ویژه به فرهنگیان و بازنشستگان داشته و برنامه ریزی و اقدامات جدی و مختلفی را در زمینه حل مشکلات آن ها انجام دهیم.
فرماندار فریدونکنار گفت: امیدواریم بتوانیم آنچه که شایسته فرهنگیان بوده را فراهم کرده و این را بدانیم که کار معلمین کار خدایی است.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

آغاز مراسم معارفه استاندار جدید مازندران

مراسم تکریم و معارفه استانداران مازندران اکنون در استانداری مازندران آغاز شده است. به گزارش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *