آموزش وردپرس
خانه / شهرستان / راه‌اندازی دستگاه امحاء زباله در بیمارستان فریدونکنار

راه‌اندازی دستگاه امحاء زباله در بیمارستان فریدونکنار

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، سید احمد نورمحمدحسینی شنبه شب در نشست شورای سلامت این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار، اظهار کرد: اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان فریدونکنار با کاهش فرانشیز پرداختی بیماران بستری به ۳ تا ۶ درصد همراه بوده است.

وی از ترویج زایمان طبیعی و انجام آن به صورت رایگان در همین قالب خبر داد و افزود: برنامه پزشکان مقیم و برنامه ارتقای کیفیت خدمات ویزیت نیز در همین راستا اجرا شده است.

مدیر بیمارستان امام خمینی فریدونکنار با اشاره به عدم ارجاع بیماران بستری برای تهیه دارو، تجهیزات و خدمات پاراکلینیکی در بیمارستان این شهرستان، تصریح کرد: برنامه ارتقای کیفیت هتلینگ و برنامه حفاظت مالی از بیماران صعب العلاج، خاص و نیازمند را نیز داشته ایم.

این مسؤول با تاکید بر اینکه بازسازی سیستم سرمایشی بیمارستان با اعتبار یک میلیارد تومانی انجام شد، بیان کرد: تعویض دو دستگاه دیگ آبگرم به منظور تقویت سیستم گرمایشی با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان و خرید و راه‌اندازی دستگاه اکوکاردیوگرافی با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان تحقق یافت.

نورمحمدحسینی با اشاره به تهیه یک دستگاه آمبولانس موبایل آی سی یو با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان، ادامه داد: همچنین یک دستگاه اتوآنالیزور آزمایشگاه با اعتبار ۱۶۸ میلیون تومان، ۵۰ دستگاه کنسل تخت بیمار با اعتبار ۲۵ میلیون تومان و تهیه تجهیزات و وسایل شامل ۴۸ دستگاه یخچال، ۲۴ دستگاه تلویزیون ، میکروسکوپ و برانکارد تهیه شده است.

وی از بازسازی بخش زایشگاه و اتاق عمل این بیمارستان با هزینه ۸۰۰ میلیون تومانی در سال گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: به‌کارگیری ۲۰ پزشک متخصص و فوق تخصص جدید در رشته های ارتوپدی، داخلی، پاتولوژی، پوست، اعصاب و روان، مغز و اعصاب، اورژانس، زنان و زایمان و قلب و عروق امری بسیار مهم در خدمت رسانی برشمرده می‌شود.

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار گفت: تهیه یک دستگاه رادیولوژی پرتال، بهسازی سه واحد از ساختمان پزشکان، راه اندازی دستگاه اکو و بکارگیری تمام وقت متخصص قلب، جذب ۲۲ نفر پرسنل بهیار و پرستار در قالب قرارداد در سال های ۹۴، ۹۵ و ۹۶، اجرای هتلینگ بخش داخلی با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان، احداث کلینیک ویژه با اعتبار دو میلیارد تومان، تهیه یک دستگاه اسلیت لمپ توسط خیر با اعتبار ۵۳ میلیون تومان و خرید و راه‌اندازی دستگاه تست ورزش با اعتبار ۲۲ میلیون تومان را نیز داشته‌ایم.

این مسؤول با تاکید بر اینکه سی آر رادیولوژی با اعتبار حدود ۱۵۰ میلیون تومان در این بیمارستان تهیه شد، اظهار کرد: دستگاه اندوسکوپی با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان خریداری و ۱۰ دستگاه تخت بیمار توسط خیر منطقه دکتر مقدم با اعتبار ۲۳ میلیون تومان تهیه شده است.

نورمحمدحسینی با اشاره به واگذاری واحد تاسیسات و بخش لنژری بیمارستان به بخش خصوصی، افزود: یک دستگاه چراغ سیالکتیک اتاق عمل با اعتبار ۶۰ میلیون تومان تهیه و هچنین یک دستگاه آسانسور با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان بازسازی شده است.

وی با بیان اینکه دستگاه امحاء زباله با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان در بیمارستان فریدونکنار راه اندازی شد، تصریح کرد: توسعه بخش دیالیز از ۱۵ تخت به ۲۰ تخت، جذب متخصص جراح مغز و اعصاب و فعال شدن جراحی مغز و اعصاب، جذب متخصصین جراح چشم، کلیه و مجاری ادراری و فعال کردن جراحی های مربوطه و ساخت بایگانی مدارک پزشکی تحقق یافت.

مدیر بیمارستان امام خمینی فریدونکنار با اشاره به نصب دتکتورهای آتش نشانی با اعتبار ۳۲ میلیون تومان در این بیمارستان، بیان کرد: یک دستگاه الکتروشوک با اعتبار ۲۹ میلیون تومان، یک دستگاه اتوکلاوفوری با اعتبار ۲۴ میلیون تومان، شیکرانکوباتوردار با اعتبار ۱۴ میلیون تومان و مانیتورینگ پرتال با اعتبار ۱۰ میلیون تومان خریداری شده است.

نورمحمدحسینی با اشاره به تهیه سه دستگاه دیالیز با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومانی، گفت: یک دستگاه ماشین بی هوشی با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان، یک دستگاه تخت جراحی اتاق عمل، یک دستگاه ونتیلاتور و یک دستگاه تخت ژنیکولوژی نیز تهیه شده است.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

نقد…! چالش یا فرصت

نقد را میتوان جدا کردن سره از ناسره و شناختن خوبی‌ها و بدی‌های یک چیز، تعریف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 3 =