آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / کاهش ازدواج و افزایش طلاق در فریدونکنار

کاهش ازدواج و افزایش طلاق در فریدونکنار

حرمت‌الله قیصری در گفت‌وگو با ایسنا مازندران، با اشاره به وقایع چهارگانه ۵ ماه نخست امسال در فریدونکنار، اظهار کرد: در ۵ ماه نخست امسال ۳۵۳ مورد ولادت در فریدونکنار ثبت شده که این امر در مدت مشابه سال گذشته که ۳۶۶ مورد بوده با کاهش ۳۶ درصدی رو به رو شده است.

وی با اشاره به اینکه ۱۱۵ مورد فوت در ۵ ماهه نخست امسال در فریدونکنار به ثبت رسیده است، خاطرنشان کرد: آمار وفات در ۵ ماهه نخست سال گذشته ۱۵۸ مورد بوده که این امر در سال جدید ۲۸ درصدی کاهش یافت.

رئیس اداره ثبت احوال فریدونکنار تصریح کرد: ثبت ۱۵۲ ازدواج در ۵ ماهه نخست امسال نشان از کاهش ۱۳٫۵ درصدی این امر در فریدونکنار است چراکه این آمار در مدت مشابه سال گذشته ۱۹۹ ازدواج بوده است.

قیصری با بیان اینکه آمار طلاق در فریدونکنار با افزایش ۲۰٫۶ درصدی همراه بوده است، یادآور شد: در حالی که آمار طلاق در فریدونکنار ۹۷ مورد در ۵ ماهه نخست سال گذشته بوده اما امسال این عدد به ۱۱۷ مورد رسیده است.

وی با بیان اینکه در فریدونکنار تعداد ۹ هزار و ۶۷۹ کارت ملی تحویل داده شد، گفت: در ۵ ماه نخست امسال ۳ هزار و ۳۲۲ مورد کارت ملی جدید درخواست شد.

رئیس اداره ثبت احوال فریدونکنار تصریح کرد: در تمام استان مازندران، یک میلیون و ۳۵۳ هزار و ۸ نفر درخواست کارت ملی هوشمند دادند که از این تعداد ۵۵ درصد مشمول دریافت کارت بودند و به میزان یک میلیون و ۲۵۸ هزار و ۹۲۷ نفر کارت‌های خود را تحویل گرفتند.

قیصری با اشاره به اینکه در فریدونکنار ۴۶ هزار و ۶۶۶ نفر مشمول دریافت کارت ملی جدید هستند خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۷ هزار و ۴۰۲ نفر که معادل ۵۹ درصد مشمول دریافت کارت ملی جدید هستند.

وی افزود: از این میزان ۲۶ هزار و ۱۰۱ نفر کارت‌های خود را دریافت کردند و هزار و ۱۰۱ کارت هنوز تحویل متقاضیان نشده است.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

واکنش صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی کناریها به اظهارات خلاف و واقع شهردار جوان فریدونکنار

  به گزارش کناریها،    اینجانب قربانعلی خبازکناری صاحب امتیاز پایگاه خبری،تحلیلی کناریها در مورد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *