آموزش وردپرس
خانه / ورزشی / ‌ترکیب نهایی تیم ملی وزنه برداری مشخص شد معرفی ۸ پولادمرد ایران برای اعزام به آمریکا ترکیب نهایی تیم ملی وزنه برداری ایران برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱‍۷ مشخص شد.

‌ترکیب نهایی تیم ملی وزنه برداری مشخص شد معرفی ۸ پولادمرد ایران برای اعزام به آمریکا ترکیب نهایی تیم ملی وزنه برداری ایران برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱‍۷ مشخص شد.

به گزارش “ورزش سه”، رکوردگیری نهایی تیم ملی وزنه برداری در شرایطی روز گذشته برگزار شد که ۱۰ وزنه بردار برای قرار گرفتن در ترکیب نهایی تیم ملی تلاش کردند.

البته کیانوش رستمی که با وجود حضور در بابلسر در رکوردگیری شرکت نکرد، قبل از این مجوز حضور در ترکیب نهایی را گرفته بود.

در شرایطی که ۱۱ نفر در اردوی تیم ملی حضور داشتند، کادرفنی باید تا پایان امروز لیست ۱۰ نفره ای را به فدراسیون جهانی برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ اعلام می کرد. از این ۱۰ وزنه بردار ۲ نفر به عنوان رزرو در لیست باقی می مانند و ۸ نفر دیگر ترکیب اصلی تیم را تشکیل می دهند.

با اعلام محمدرضا کاظمی نژاد، سخنگوی شورای فنی فدراسیون وزنه برداری به “ورزش سه” محمدرضا براری با نظر کادرفنی از لیست ۱۰ نفره کنار گذاشته شد. این وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم در رکوردگیری دیروز در حرکت یکضرب نتوانست وزنه ای را بالای سر ببرد و در دوضرب هم فقط یک حرکت موفق داشت.

از سوی دیگر ۸ وزنه بردار اعزامی به آمریکا هم از سوی کادرفنی مشخص شدند تا ۲ نفر دیگر در لیست رزرو قرار بگیرند و در صورت به وجود آمدن مصدومیت یا هر مشکل دیگری به لیست نهایی اضافه شوند.

کیانوش رستمی و علی میری(دسته ۸۵ کیلوگرم)، سهراب مرادی و ایوب موسوی(دسته ۹۴ کیلوگرم)، علیرضا موسوی و علی هاشمی(دسته ۱۰۵ کیلوگرم) و بهداد سلیمی و سعید علی حسینی(دسته ۱۰۵+ کیلوگرم) نفرات اعزامی به مسابقات جهانی آمریکا خواهند بود که از ۶ آذرماه آغاز می شود.

همچنین مجید عسگری(دسته ۶۹ کیلوگرم) و همایون تیموری(دسته ۱۰۵+ کیلوگرم) نفرات ذخیره هستند که بعد از بازگشت از اردوی بابلسر تا زمان اعزام در اردوی تیم ملی باقی خواهند ماند.

بدین ترتیب ایران بدون اینکه وزنه برداری در وزن های پایین داشته باشد، با ۲ وزنه بردار در اوزان ۸۵،‌ ۹۴، ۱۰۵ و ۱۰۵+ راهی رقابت های جهانی آمریکا به سرمربیگری محسن بیرانوند می شود.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

بازی “برد – برد” ورزش فریدونکنار با رفع مشکل حقوقی استادیوم آزادی

به گزارش کناریها،فریدونکنار با دارا بودن بیش از ۲۰ تیم فوتبال در رده‌های سنی مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − = 10