آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / جهانی شدن فرهنگ اربعین با وجود سانسور رسانه های غربی

جهانی شدن فرهنگ اربعین با وجود سانسور رسانه های غربی

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار گفت: فرهنگ اربعین و ادامه راه عاشورا با وجود سانسور رسانه های غربی جهانی شده است.

ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با ایسنا مازندران اظهار کرد: حرکت بزرگ اربعین که به صورت داوطلبانه از سوی مردم آغاز شده برخواسته از عمق اعتقادی آن‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: راهی که امام حسین(ع) ترسیم کرد موجب شد تا مردم به صورت عاشقانه راه آن بزرگ مرد تاریخ را به صورت یک حرکت سیاسی و اعتقادی ادامه دهند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیرات سیاسی و فرهنگی پیاده روی اربعین، گفت: این حرکت به جهانیان ثابت می‌کند که نهضت و مسیر امام حسین(ع) همچنان ادامه دارد.

نانواکناری تصریح کرد: این همایش بزرگی که ایجاد شد در دنیا و در تاریخ بی‌نظیر است و مردم حاضر هستند که برای اربعین از جان و مال خود برای احیای دین اسلام بگذرند که این نشان دهنده تاثیر فرهنگی است.

وی با بیان اینکه مردم جهان باید بدانند که تنها راه رهایی از ظلم و ستم پیروی از مکتب ائمه معصومین است، افزود: در حالی که رسانه‌های غربی این حرکت بزرگ را سانسور می‌کنند اما قدرت و تاثیر اربعین آنچنان بالا است که هر ساله از تمامی نقاط دنیا با پای پیاده به سفر کربلا می‌روند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار با اشاره به اینکه فقط ایرانی‌ها و شیعیان در این مراسم حضور پیدا نمی‌کنند، یادآور شد: در پیاده روی اربعین مسیحیان و دیگر مذاهب هم حضور دارند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار خبر داد مراجعه بیش از ۶۰۰ مسافر در ایام نوروز به بیمارستان امام خمینی فریدونکنار

سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار با اشاره به آمار مسافران ویزیت شده، گفت: ۶۱۴ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *