شما اینجا هستید
شهرستان » درد و دل یک شهروند فریدونکناری با رئیس شوراشهر فریدونکنار: اولویت ها در این شورا گم شده است/ جناب رئیس شما شهردار خزرشهر هستید یا نماینده همه مردم شهر فریدونکنار؟!

شورای شهر مجلسی محلی در سطح شهر هاست، که نمایندگان آن توسط مردم همان شهر انتخاب می‌شوند. وظیفه اصلی این مجلس: انتخاب شهردار، تصویب بودجه و نظارت بر عملکرد شهرداری هاست.

انتخاب شهردار که توسط شورای #پنجم با فراز و نشیب های بسیار انجام شد و باید منتظر ماند و فرصت داد تا بشود تجزیه و تحلیلی منطقی را رقم زد.

اما خلاصه وضعیت مالی دوره #چهارم شورای اسلامی شهر و شهرداری فریدونکنار نشان از آن دارد که به استثنای زمین ها و مستقلات تقریبا بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان چک، یک ویلا و پول نقد در صندوق شهرداریست با بدهی تقریبا ۴ میلیارد تومانی تا انتهای دوره چهارم و ابتدای دوره پنجم ، یعنی شورای #چهارم تقریبا ۱۴ میلیارد تومان بودجه برای استفاده شورای #پنجم برای هزینه های جاری و عمرانی به یادگار گذاشته و تقریبا ۴ میلیارد تومان هم بدهی که باید شهرداری پرداخت کند به استثنای دارایی های نظیر زمین ها و مستقلات.

اما سوال اینجاست با وجود گذشت تقریبا ۳ ماه از عمر شورای شهر در دوره #پنجم و انتخاب شهردار بیش از ۴۰ روز چرا پروژه هایی که برای آنها بودجه مناسب تصویب شده است شروع بکار نمیکند ؟!؟!؟! پروژه‌هایی نظیر بودجه ی تصویب شده ی خیابان #ولیعصر (ع)،خیابان شهید بهشتی،نوار ساحلی ۲۴ متری به سرخرود، میدان روبروی شهرداری و نظایر دیگر آن که نمونه های دیگر آن در شهر فریدونکنار بسیار دیده میشود هنوز هیچ حرکت مثبتی جهت پیشرفت آنها دیده نمیشود!!!…

سوالی دیگر از رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار باید پرسید با توجه به اطلاع رسانی های مختلف از شورای شهر چطور ممکن است بعد از گذشت ۳ ماه از عمر شورای شهر در دوره #پنجم شش جلسه متوالی برای شهرک #خزرشهر برنامه ریزی می شود و در آن پیگیر مطالبات شهرک نشینان می شوید ولی برای شهروندان فریدونکناری و مناطق مختلف شهر از جمله ، منطقه شهید رجایی ، فیروزآباد ، ولیعصر (عج) ، همت آباد و … هیچگونه جلسه ای جهت پیگیری مطالبات مردم مظلوم شهر که از نابسمانی های فراوان رنج میبرند برنامه ریزی نمیشود

جناب رئیس ما منکر رفع موانع در شهرک ها نیستیم ولی بر این باور هستیم که شما اول نماینده تمامی مردم شریف شهر فریدونکنار هستید نه فقط شهرک نشینان، #اولویت_ها باید در شهر رعایت شود اینکه نمی شود هر گروه یا مجموعه ای که توانست با توجه به شغل سابق شما و همکارانتان ارتباطی با شورای شهر و شهرداری برقرار کند کارش را پیش ببرد و حقوق شهروندی دیگر شهروندان به تعویق بیافتد و یا اصلا فراموش بشود و یا هر عضوی از شورا با توجه به شغل قبلی خود وقتی وارد شورای شهر شد به دنبال مقاصد مجموعه سابق خود باشد …!!!

شما نماینده تمامی #شهروندان_فریدونکنار هستید نه شهردار شهرک خزرشهر!!!…

در هر صورت حرف هایم فقط و فقط جهت درد و دلی صادقانه با شما جهت احیای به حق حقوق جمعی مردم شریف شهر فریدونکنار بوده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری و تحلیلی کناریها | سایت خبری کناریهای فریدونکنار