شما اینجا هستید
شهرستان » آینده ای درخشان برای ابوالفضل خطیبی قهرمان اسکی ایران

ابوالفضل خطیبی کشتی گیر روستای مهلبان است و همچنین به تازگی به تیم ملی اسکی راه یافت و به مسابقات پارالمپیک کره جنوبی نیز اعزام میشود.

ابوالفضل خطیبی امسال به دو مسابقه مهم جهانی اعزام می شود ایشان در ۴ دوره از اردوی اسکی در تهران حضور یافت و در نهایت عضو اصلی اسکی ایران برای پارا المپیک انتخاب شد و همه اینها را مدیون کشتی می باشد.

ابوالفضل خطیبی سال ۹۴ در رشته کشتی قهرمان سوم استان شد همچنین در رشته دو میدانی قهرمان استان مازندران شده ودر سال ۹۵ عضو تیم اعزامی به المپیک شده و بزودی به مسابقات جهانی اعزام می شود.

مربی او آقای مهدی رشیدی از سخت کوشی او میگوید  یکی از برنامه های اقای خطیبی این است که مسیر مهلبان را می دود و به سوته واز جاده سوته می رسد کمربندی و از آنجا به دوراهی واز آنجا به بنه کنار و از آنجا دوباره می رسد به مهلبان واقعا سخت و نفس گیر است و هر هفته این برنامه را دارد و یا بعد از تمرین کشتی که همه با خستگی کامل به خانه می روند ایشان یک ساعت دیگر در باشگاه حضور دارند تمرینهای سخت بدنسازی و مرور فن و دویدنهای سرعتی انجام می دهند و هرگز نگفتند که خسته شدم.

مربی کشتی او قولی هم به ما داد او گفت قول می دهم در مسابقه کشتی نونهالان استان در بین افراد سالم ۲ ماه دیگر اول تا سوم را کسب کند.

  1. علی

    موفق باشی رفیق

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری و تحلیلی کناریها | سایت خبری کناریهای فریدونکنار