آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / نخستین نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در درفترامام جمعه شهرستان فریدونکناربرگزارشد.

نخستین نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در درفترامام جمعه شهرستان فریدونکناربرگزارشد.

این نشست ساماندهی فرهنگی که توسط سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان فریدونکنار اداره و برنامه ریزی می شود، ۲۵ عضو دارد که هرماه به میزبانی یکی از اعضاء در محل کارشان منعقد میگردد.

نخستین نشست ستاد درفروردین هرسال به میزبانی ستاد برگزاری نمازجمعه در دفتر امام جمعه محترم شهرستان فریدونکنارحجت الاسلام والمسلمین حاج سیدمحمودجلالی تا اینکه از رهنمودهای ایشان بهره مندگردند.

ایشان هم در پایان نشست پس از بحث و گفتگو و گزارش اعضاء فرمودند:در بحث فرهنگی باید مواردی همچون خلوص در نیت ، تعامل و وحدت را مد نظر داشته باشیم تا بتوانیم در تقویت اسلام و نظام اسلامی که آرزوی همه ی ماست قدم برداریم.

 امام جمعه شهرستان فریدونکنار تأکید داشتند: شهرما چه زیبا یا نازیبا برای همه ی ماست و نباید به یک قشر و سازمان خاصی نسبت بدهیم ، چراکه هر نقصی اگر بشهر وارد شد به همه ی ما برمیگرددو موجب آسیب همه می شود.

وی اظهار داشت: خداوندی که ما را تحت نظر دارد بر باطن ، فکر و …ما آگاهست تا چگونه ارائه طریق میکنیم که اگر هم در راه خدمت به خدا و مخلوق نبود و در آن اخلاص نبود ، پوچ و بی اساس است.

منبع : وبسایت شهرداری

 

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

اقناع مشروط نانواکناری از پاسخ های وزیر کشور

نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر کشور به شرط برگزاری جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه درخصوص دپوی زباله در شهرهای استان مازندران با مجمع نمایندگان استان مازندران، قانع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

37 − = 34