آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار خبر داد اعطای حکم مسئولیت به اعضای شورای هیئت‌های مذهبی فریدونکنار

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار خبر داد اعطای حکم مسئولیت به اعضای شورای هیئت‌های مذهبی فریدونکنار

کناریها به نقل از فارس : حجت‌الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: احکام مسئولیت اعضای شورای هیئت‌های مذهبی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فریدونکنار در جلسه‌ای به آنها اعطا شده که این احکام دو ساله و برای اعضای شورا صادر شده است.

وی افزود: امیدواریم طی این دوره اعضای شورا با همت و همدلی و همکاری شایسته خود بتوانند خدمات ارزشمند و ماندگاری را با هدف جلب رضای خدا به مجموعه هیئت‌های مذهبی شهرستان فریدونکنار ارائه دهند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار از برگزاری نخستین جلسه ماهانه شورای هیئت‌های مذهبی فریدونکنار در سال ۹۵ نیز خبر داد و تصریح کرد: روز گذشته نخستین جلسه ماهانه شورای هیئت‌های مذهبی فریدونکنار در سال ۹۵ با حضور اعضای این شورا در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شده است.

ابراهیم‌نژاد با تجلیل از تلاش‌های اعضای شورا در سال ۹۴ قدردانی کرد و ادامه داد: شروع سال و پایان سال ۹۵ با میلاد حضرت زهرا (س) است و باید سعی کنیم زندگی آن حضرت برای همه ما الگو شود و در سالی که مقام معظم رهبری آن را سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نام‌گذاری فرمودند، تلاش کنیم کارهای خود را با جدیت به سرانجام رسانده و این شعار به درستی در جامعه اجرایی شود.

وی خاطرنشان کرد: شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان در سال گذشته اقداماتی را درباره موارد مختلف مورد پیگیری و انجام قرار داد و بی‌شک در انجام امور نیاز به همکاری و همراهی همه اعضا دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار از اعطای گواهینامه دوره آموزشی مسئولان هیئت‌های مذهبی شهرستان فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: گواهینامه دوره آموزشی مسئولان هیئت‌های مذهبی اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار به افراد شرکت کننده در این دوره آموزشی از سوی مسئول تشکل‌های دینی اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان اعطا شده است.

ابراهیم‌نژاد گفت: این دوره آموزشی کاربردی مسئولان هیئت‌های مذهبی با موضوع مدیریت در هیئت‌های مذهبی، اخلاق و معنویت در سیره امام حسین (ع) به همت اداره کل تبلیغات اسلامی و شورای هیئت‌های مذهبی استان مازندران برگزار شده بود که پس از دریافت این گواهینامه‌ها به شرکت‌کنندگان اعطا شده است.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

اقناع مشروط نانواکناری از پاسخ های وزیر کشور

نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر کشور به شرط برگزاری جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه درخصوص دپوی زباله در شهرهای استان مازندران با مجمع نمایندگان استان مازندران، قانع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − = 18