آموزش وردپرس
خانه / شهرستان / رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار خبر داد: تشکیل پرونده‌های قاچاق کالا به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در فریدونکنار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار خبر داد: تشکیل پرونده‌های قاچاق کالا به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در فریدونکنار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار از تشکیل پرونده‌های قاچاق کالا به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کناریها به نقل از بصیرنیوز، اسماعیل اسماعیلی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز با اشاره به مهم ترین اقدامات اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار در سال ۹۶ اظهارکرد: ۳۳ مورد اجرای گشت مشترک با همکاری سایر ادارات مرتبط، ۸ مورد نظارت بر واحدها و ادارات خدمات‌رسان، ۴ مورد برگزاری جلسه کمیسیون نظارت شهرستان، ۶ مورد برگزاری جلسات کارگروه آرد و نان شهرستان و ۲ هزار و ۴۲۳ مورد ۵  بازرسی از واحدهای تولیدی و صنفی صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون ۱۳۲ فقره پرونده صنفی و تولیدی به ارزش ریالی ۳۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال در فریدونکنار تشکیل شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار تعداد پرونده های متشکله در زمینه قاچاق کالا را هشت مورد برشمرد و تصریح کرد: ارزش ریالی پرونده‌های قاچاق کالا ۳۰۰ میلیون ریال است.

اسماعیلی با اشاره به واحدهای دریافت کننده تسهیلات بسته رونق تولید، یادآور شد: یک واحد تولیدی توانست تسهیلاتی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان دریافت کند و دو واحد تولیدی به بانک معرفی شدند که ارزش تسهیلات آن‌ها مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال است.

وی خاطرنشان کرد: تعداد ۳۰۸ پروانه کسب‌های عادی و ایثارگری برای بازاریان فریدونکناری در سال ۹۶ صادر شده و ۲۶۹ نفر در سامانه رصد اشتغال ثبت شده‌اند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

آغاز مراسم معارفه استاندار جدید مازندران

مراسم تکریم و معارفه استانداران مازندران اکنون در استانداری مازندران آغاز شده است. به گزارش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *