آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی فریدونکنار خبر داد: ثبت‌نام نزدیک به ۳۰۰ نفر متقاضی اشتغال در فریدونکنار

مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی فریدونکنار خبر داد: ثبت‌نام نزدیک به ۳۰۰ نفر متقاضی اشتغال در فریدونکنار

مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی فریدونکنار اظهار کرد: درطول ۱۱ ماه گذشته تعداد ۲۹۳ نفر متقاضی اشتغال در شهرستان ثبت‌نام کردند.

به گزارش کناریها به نقل از بصیرنیوز،  سیدشاهین حسینی مسئول نمایندگی تعاون کار و رفاه اجتماعی فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: درطول ۱۱ ماه گذشته تعداد ۲۹۳ نفر متقاضی اشتغال ثبت‌نام کردند که فرصت‌های شغلی ثبت شده ۱۵۸ نفرو تعداد معرفی شده به کار۲۴۷ نفر و تعداد به کارگرفته شده در واحدها ۹۴ نفر هستند.

وی در زمینه مستمری بیمه بیکاری، خاطرنشان کرد: کل ثوری بگیر بیمه بیکاری از ابتدای سال، ۹۵ نفر که در حال حاضر  ۱۵۴ نفرثوری بگیر بیمه بیکاری تحت پوشش داریم و ۱۲۰ نفر به دلیل پایان دوره قطع ارتباط شده‌اند که این اداره توانسته برای ۱۸ نفر اشتغال مجدد بیمه بیکاری را محقق کند.

مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی فریدونکنار ادامه داد: تعاد دادخواست ثبت شده در سال ۹۶ به این اداره ۲۲۶ پرونده بوده که ۱۰۶ فقره از پرونده‌ها با حضور نمایندگان دولت و نمایندگان کارگران و کارفرمایان سازش و توافق شده است.

حسینی با اشاره به فعالیت‌های واحد بازرسی گفت: تا بیش از هزار و ۴۰۰  نفر ساعت آموزش ایمنی کارگران و کارفرمایان صورت پذیرفته و ۴۸۰ مورد بازرسی ادواری با حضور کارشناس ایمنی به صورت فردی و گشت ایمنی مشترک با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مربوط صورت پذیرفت.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار خبر داد مراجعه بیش از ۶۰۰ مسافر در ایام نوروز به بیمارستان امام خمینی فریدونکنار

سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار با اشاره به آمار مسافران ویزیت شده، گفت: ۶۱۴ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *