آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد: اعزام کاروان 120 نفره ی دانش آموزان فریدونکناری به اردوی راهیان نور

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد: اعزام کاروان 120 نفره ی دانش آموزان فریدونکناری به اردوی راهیان نور

از ابتدای سال جاری تاکنون 240 نفر از دانش آموزان پسر و دختر این شهرستان به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شده اند.

به گزارش کناریها به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار سیدعظیم اسماعیل زاده از اعزام 120 دانش آموز پسر فریدونکناری به اردوی راهیان نور خبر داده و گفت: 120 نفر از دانش آموزان پسر شهرستان فریدونکنار با 3 دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی افزود:دانش آموزان در این سفر از مناطق عملیاتی شلمچه، اروندکنار، طلائیه، معراج شهدا و دهلاویه در مدت چهار شبانه روز بازدید می‌کنند.

اسماعیل زاده با بیان اینکه اردوی راهیان نور بهترین فرصت برای حفظ ارزشهای نظام و ادای دین به شهداست،تصریح کرد:آشنایی با مفاهیم ارزشی انقلاب اسلامی ایثار، جهاد ، شهادت و دوران دفاع مقدس از اهداف اعزام دانش‌آموزان به سرزمین‌های نور است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خاطرنشان کرد: جوانان مومن و متعهد که بتوانند مسئولیت های خطیر را بر عهده بگیرند یکی از مهم ترین نیازهای انقلاب اسلامی در دوره های مختلف است.

وی با بیان اینکه راهیان نور یکی از حرکت های موثر فرهنگی برای انتقال مفاهیم انقلابی و دفاع مقدس به نسل های جدید است، گفت:  نسل نوجوان کشور با حضور در سرزمین های راهیان نور ضمن خودسازی معنوی با جغرافیای مناطق عملیاتی و یادمان های دفاع مقدس، یادمان ها و سیرۀ زندگی شهدای شاخص کشور آشنا می شوند.

این مقام مسئول در پایان گفت:سهمیه شهرستان در سال جاری 340 نفر بوده که این اردو ، دومین نوبت اعزام دانش آموزان فریدونکناری به اردوی راهیان نور در سال جاری می باشد و یک مرحله اعزام 100 نفره ی دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

شایان ذکر است که از ابتدای سال جاری تاکنون 240 نفر از دانش آموزان پسر و دختر این شهرستان به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شده اند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

هادی زاده، مدیر جهاد شهرستان فریدون‌کنار خبر داد: تولید بیش از 20 تن عسل در فریدونکنار

به گزارش کناریها به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران،مدیر جهاد کشاورزی شهرستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *