آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد: اعزام کاروان ۱۲۰ نفره ی دانش آموزان فریدونکناری به اردوی راهیان نور

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد: اعزام کاروان ۱۲۰ نفره ی دانش آموزان فریدونکناری به اردوی راهیان نور

از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۴۰ نفر از دانش آموزان پسر و دختر این شهرستان به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شده اند.

به گزارش کناریها به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار سیدعظیم اسماعیل زاده از اعزام ۱۲۰ دانش آموز پسر فریدونکناری به اردوی راهیان نور خبر داده و گفت: ۱۲۰ نفر از دانش آموزان پسر شهرستان فریدونکنار با ۳ دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی افزود:دانش آموزان در این سفر از مناطق عملیاتی شلمچه، اروندکنار، طلائیه، معراج شهدا و دهلاویه در مدت چهار شبانه روز بازدید می‌کنند.

اسماعیل زاده با بیان اینکه اردوی راهیان نور بهترین فرصت برای حفظ ارزشهای نظام و ادای دین به شهداست،تصریح کرد:آشنایی با مفاهیم ارزشی انقلاب اسلامی ایثار، جهاد ، شهادت و دوران دفاع مقدس از اهداف اعزام دانش‌آموزان به سرزمین‌های نور است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خاطرنشان کرد: جوانان مومن و متعهد که بتوانند مسئولیت های خطیر را بر عهده بگیرند یکی از مهم ترین نیازهای انقلاب اسلامی در دوره های مختلف است.

وی با بیان اینکه راهیان نور یکی از حرکت های موثر فرهنگی برای انتقال مفاهیم انقلابی و دفاع مقدس به نسل های جدید است، گفت:  نسل نوجوان کشور با حضور در سرزمین های راهیان نور ضمن خودسازی معنوی با جغرافیای مناطق عملیاتی و یادمان های دفاع مقدس، یادمان ها و سیرۀ زندگی شهدای شاخص کشور آشنا می شوند.

این مقام مسئول در پایان گفت:سهمیه شهرستان در سال جاری ۳۴۰ نفر بوده که این اردو ، دومین نوبت اعزام دانش آموزان فریدونکناری به اردوی راهیان نور در سال جاری می باشد و یک مرحله اعزام ۱۰۰ نفره ی دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

شایان ذکر است که از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۴۰ نفر از دانش آموزان پسر و دختر این شهرستان به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شده اند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

فرماندار فریدونکنار: پرورش کرم ابریشم در فریدونکنار رونق می گیرد

  فرماندار فریدونکنار گفت: پرورش کرم ابریشم برای نخستین بار در این منطقه در حال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *