آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در گفت‌وگو با بصیرنیوز: مردم نقش تعیین کننده در جمهوری اسلامی دارند/قدرت و صلابت ملت ایران، پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در گفت‌وگو با بصیرنیوز: مردم نقش تعیین کننده در جمهوری اسلامی دارند/قدرت و صلابت ملت ایران، پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با اشاره به اینکه مردم نقش تعیین کننده در جمهوری اسلامی دارند، گفت: پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن را قدرت و صلابت ملت ایران در برابر زورگویان است.

به گزارش کناریها به نقل از بصیرنیوز، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: انقلاب ایران همراه شده با دو عنصر جمهوریت و اسلامیت که نقش اصلی را در راهبری انقلاب داشته است.

وی با اشاره به اینکه اسلامیت انقلاب در اصل ولایت فقیه تبلور پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: حرکت عظیم مردم ایران با تکیه بر ولایت فقیه شکل گرفته، به پیروزی رسیده و همچنان این مسیر توسط مردم ایران در حال ادامه است.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با بیان اهمیت جمهوریت در انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: حضور مردم ایران در قبل از انقلاب، شکل گیری و پس از انقلاب برای دفاع از ارزش‌های ملی و مذهبی ادامه داشته و امیدواریم تا تشکیل حکومت جهانی این حضور ادامه دار باشد.

جعفری یادآور شد: امام خمینی(ره) انقلاب را به گونه‌ای طراحی کرده است که مردم نقش نخست و تعیین کننده را دارند و از ابتدا تاکنون که فصل شکوفایی آن است با حضور در تمامی صحنه‌ها توانستند از پیچ‌های خطرناک عبور کنند.

وی ادامه داد: مردم کشور ایران با فهم صحیح، درک درستی از نقش اثرگذار خود دارند و با بصیرت مثال‌زدنی این راه را ادامه می‌دهند تا تمدن بزرگ اسلامی تشکیل شود.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن را قدرت و صلابت ملت ایران در برابر زورگویان دانست و اظهار کرد: معاندین و مخالفان حمهوری اسلامی ایران باید بدانند که ملت ایران آرمان‌های امام و شهدا را با هدایت مقام معظم رهبری ادامه می‌دهد و دشمنان این انقلاب سیلی محکمی با حضور مردم خواهند خورد.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار خبر داد مراجعه بیش از ۶۰۰ مسافر در ایام نوروز به بیمارستان امام خمینی فریدونکنار

سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار با اشاره به آمار مسافران ویزیت شده، گفت: ۶۱۴ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *