آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی: پیشرفت‌های علمی و نفوذ بین‌المللی از دست‌آوردهای مهم انقلاب اسلامی است/ بیکاری و تبعیض از تهدیدهای داخلی به شمار می‌رود

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی: پیشرفت‌های علمی و نفوذ بین‌المللی از دست‌آوردهای مهم انقلاب اسلامی است/ بیکاری و تبعیض از تهدیدهای داخلی به شمار می‌رود

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس با اشاره به اینکه پشرفت‌های علمی و نفوذ بین‌المللی از دست‌آوردهای مهم انقلاب اسلامی است، گفت: بیکاری و تبعیض از تهدیدهای داخلی به شمار می‌رود.

به گزارش کناریها به نقل از بصیرنیوز، ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی مراسم ۲۲ بهمن در مصلی قدس  فریدونکنار اظهار کرد: ورورد پیروزمندانه حضرت امام به کشور نقطه عطفی بود بر ادامه پیروزی‌های جمهوری اسلامی تا پرچم نهضت انقلاب را به دست ولی عصر (عج) برسد.

وی با اشاره به وضعیت ایران قبل از انقلاب خاطرنشان کرد: با تصویب قانون کاپیتولاسیون کشور ایران به وضعیت اسفناک رسیده بود که هیچ خدماتی در داخل کشور  وجود نداشت.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در قبل از انقلاب ۶ میلیون بشکه نفت صادر می‌شد و در حالی که باید حجم عظمی از سرمایه به کشور برمی‌گشت اما منابع این کشور به راحتی به غارت می‌رفت.

نانواکناری تاکید کرد: با قیام امام خمینی (ره) مستضعفین به خود آمده و قدرت کشورهای استکباری را به زیر کشیده‌اند و هم اکنون شاهد پیشرفت‌های  بسیاری در کشور هستیم.

وی با اشاره به پیشرفت‌های کشور ایران یادآور شد: افزایش قدرت دفاعی، پیشرفت‌های علمی، نفوذ قدرت منطقه‌ای و بین‌المللی از برکت انقلاب اسلامی است و این پیشرفت‌ها موجب می‌شود تا دشمنان حمهوری اسلامی را به توطئه وامیدارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توطئه‌های زیادی در داخل کشور بعد از انقلاب صورت گرفت، اظهار کرد: توطئه ترور، جنگ، تحریم اقتصادی و هجوم فرهنگی از توطئه‌هایی بود که با هدایت پیامبرگونه حضرت امام و مقام معظم رهبری خنثی شد و جمهوری اسلامی در مسیر رشد در حال حرکت است.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به رشد علمی ایران گفت: رشد ۶۰۰ درصدی مقالات و توسعه در زمینه نانو و سلول‌های بنیادی نشان‌دهنده پیشرفت علمی کشور ایران است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر جمهوری اسلامی با دو نوع تهدید داخلی و خارجی رو به رو است، اظهار کرد: داعش و جریانات انحرافی از تهددیدهای خارجی و بیکاری، فقر، رانت، قاچاق و تبعیض از جمله تهدیدهای داخلی است که در حال حاضر در کشور احساس می‌شود.

نانواکناری با تاکید بر اینکه تهدیدهای داخلی بسیار خطرناک‌تر از تهدیدهای خارجی است، خاطرنشان کرد: وقتی آمریکا داعش پرورش می‌دهد حضور چند نفر از سرداران و بسیجیان در عراق و سوریه موجب خنثی شدن این توطئه شده و انقلاب اسلامی برای حفظ خاک خود از هیچ تهدیدی نمی‌هراسد.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه  رسانه های بیگانه بر تهدیدهای داخلی موج‌سواری می‌کنند تصریح کرد:  برای حفظ اقتدار و منافع کشور و توسعه پایدار باید از تهدیدهای داخلی عبور کنیم و اگر ما تهدیدهای داخلی را برطرف کنیم می‌توانیم به راحتی به قله‌های پیشرفت برسیم.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

فرماندار فریدونکنار: پرورش کرم ابریشم در فریدونکنار رونق می گیرد

  فرماندار فریدونکنار گفت: پرورش کرم ابریشم برای نخستین بار در این منطقه در حال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *