آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / برای شفای عاجل همسر و مادر ۴ شهید یزدانخواه دعا کنید حاجیه خانم شهربانو ثمنی همسر و مادر ۴ شهید یزدانخواه این روزها در بستر بیماری است، برای شفای عاجل این ام‌الشهدا دعا کنید.

برای شفای عاجل همسر و مادر ۴ شهید یزدانخواه دعا کنید حاجیه خانم شهربانو ثمنی همسر و مادر ۴ شهید یزدانخواه این روزها در بستر بیماری است، برای شفای عاجل این ام‌الشهدا دعا کنید.

به گزارش کناریها به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حاجیه خانم شهربانو ثمنی همسر شهید نوروزعلی و مادر ۴ شهید یزدانخواه در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار بستری است که در طول درمان بارها مورد توجه رهبر انقلاب قرار گرفتند و بیش از پیش به دعای هموطنان احتیاج دارند.

ام‌الشهدا ثمنی در روز جمعه توسط خانواده به بخش اورژانس بیمارستان مراجعه کرده که وضعیت مطلوبی نداشته و بلافاصله توسط اکیپ اورژانس معاینه و وضعیتش به اطلاع پزشک متخصص داخلی گزارش داده شد، دکتر صدرایی پزشک معالج ایشان از اقدامات اولیه و احیای بیمار خبر داد و گفت: بیمار در دو مرحله تحت عمل جراحی نسوخ مرده و زخم بستر قرار گرفتند که مراحل ادامه کار در آینده ادامه دارد.

پسر بزرگ حاجیه خانم ثمنی در این باره گفت: مادرم ۵ ماهه بود که مادر بزرگوارش از دنیا رفت و پدرش او را به تنهایی بزرگ کرد، بعد از ازدواج دو تن از فرزندانش به نام‌های طوبی و خدیجه در سال ۱۳۵۷ به شهادت رسیدند و پسرانش رحیم و قربانعلی به همراه پدر نیز در دوران دفاع مقدس جام شهادت را سر کشیدند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

اقناع مشروط نانواکناری از پاسخ های وزیر کشور

نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر کشور به شرط برگزاری جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه درخصوص دپوی زباله در شهرهای استان مازندران با مجمع نمایندگان استان مازندران، قانع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 11 = 16