آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / روستایی / سربازان گمنام امام زمان (ع) حافظان نظام و برقرار کنندگان امنیت در سطح کشور هستند/ شورا ها منم منم نداشته باشند زیرا ماهیت این نام بر مشورت است

سربازان گمنام امام زمان (ع) حافظان نظام و برقرار کنندگان امنیت در سطح کشور هستند/ شورا ها منم منم نداشته باشند زیرا ماهیت این نام بر مشورت است

به گزارش کناریها، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود جلالی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان فریدونکنار که در مصلی قدس فریدونکنار برگزار شد با تبریک فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت امام حجت ابن الحسن المهدی اظهارکرد: جوانان ما اگر دنبال یک الگوی مناسب میگردند که تامین کننده سعادت آنها در دنیا و آخرت باشد حضرت علی اکبر بهترین الگو برای جوانان است.
امام جمعه فریدونکنار ضمن عرض تبریک روز مستضعفین و روز سربازان گمنام امام زمان (ع) بیان داشت:در جمهوری اسلامی ایران مسولیت حفظ نظام و برقراری امنیت در سطح کشور بر عهده سربازان گمنام امام زمان (ع) است و اجر و مزد آنها از سمت خداوند منان باید جبران شود زیرا کارهای مهم آنها با پول دنیا جبران شدنی نیست.
حجت السلام سید محمود جلالی ضمن تشکر از عرق و غیرت یک خانم پزشک ایرانی که در یکی از کشور های عربی با شجاعت تمام از نام خلیج فارس حمایت و از توئته های پیش رو جلو گیری نمود روز ملی خلیج فارس را به تمامی هموتنان تبریک گفتند.
در ادامه امام جمعه فریدونکنار با تبریک روز شورای ها بیان داشت: شورا ها همانطور که از ذات این اسم بر می آید باید تک روی نکنند ، استبدادی فکر نکنند ، منم منم نداشته باشند ماهیت این بنیان بر مشورت است. امیدواریم که ان شاء الله شورا ها چه در روستا ها و چه در شهرستان ها بر اساس آنچه وظیفیشان هست عمل کنند.
حجت السلام والمسلمین با محکوم کردن جنایات آل صعود با بیان اینکه آنها دارند با این اقدامات تنها ضعف خود را بیشتر نمایان میکنند گفت: آل صعود احساس خطر میکند و چگونه با این بنیه تا این حد ادعا میکنید، قدرت ایران را شما نمیدانید قدرت ایران آن است که اسرائیل از ترس نفوز گروه حماس و مقاومت شروع به ساخت دیوار های زیر زمینی کرده است ما این اقدامات و جنایاتی که از عربستان سر زده را محکوم میکنیم.
اسرائیل میداند که اکنون در چه تنگنایی قرار گرفته است لذا شعار میدهد اما از ترس ایران در مانوور دریایی هم شرکت نمیکند.
لذا عزیزان دلتان به رهبر خردمند و بصیر و بالاتر از آن به خداوند حکیم و امام زمان (ع) که بعوان حافظ ، نگهبان و پشتیبان اسلام و نظام و قرآن داریم قرص باشد و از این رجز خوانی دشمنان هراسی نداشته باشید زیرا که کاری از آنها ساخته نیست.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

فرماندار فریدونکنار: پرورش کرم ابریشم در فریدونکنار رونق می گیرد

  فرماندار فریدونکنار گفت: پرورش کرم ابریشم برای نخستین بار در این منطقه در حال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *