آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار:مدیران مدارس در اجرای موفق پروژه ی مهرنقش کلیدی دارند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار:مدیران مدارس در اجرای موفق پروژه ی مهرنقش کلیدی دارند

اولین جلسه مدیران مدارس ابتدایی شهرستان فریدونکنار با موضوع پروژه مهر در دبستان نجمه برگزار شد.

به گزارش کناریها به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار،اولین جلسه مدیران مدارس ابتدایی شهرستان فریدونکنار با موضوع پروژه مهر در دبستان نجمه برگزار شد.

سید عظیم اسماعیل زاده در این نشست گفت: سیاست ها و اهداف پروژه مهر۹۷ را از خردادماه سال جاری به مدارس ابلاغ کردیم تا مدیران مدارس با شناخت و مهارت بیشتری در راه اجرای برنامه ها و طرح های این پروژه که نماد مدیریت در فرایند تعلیم و تربیت در مدارس است گام بردارند.

وی در خصوص پروژه مهر گفت: پروژه مهر یک طرح ملی و کشوری است که لازم است در تمامی مدارس شهرستان به نحو احسن اجرا شود .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار تصریح کرد: آموزش و پرورش در کشور یک ظرفیت بزرگ ، مهم و تاثیرگذار محسوب می شود.
اسماعیل زاده افزود: روزهای پر کار پروژه مهر ۹۷ در مدارس را سپری می کنیم تا شرایط مناسب برای آیین استقبال از دانش آموزان که سرمایه ای ملی محسوب می شوند فراهم آید.
وی در ادامه به نقش مهم مدیریت و برنامه ریزی در ساماندهی مدارس پرداخت و یادآور شد: در زمان نواختن زنگ تحصیلی جدید در مدارس همه برنامه ها باید آماده باشد زیرا دانش آموزان نظم و انضباط کاری را از ما بزرگترها به خصوص قشر معلم که نقش الگویی در جامعه دارد یاد می گیرند.
وی با تأکید بر تشکیل هرچه سریعتر شورای پروژه مهر در مدارس خاطرنشان کرد: وظیفه شورا برنامه ریزی و تعیین فعالیت ها در راستای سیاستگذاری ستاد مرکزی پروژه مهر است.

این مقام مسئول با اشاره به  هدف پروژه مهر که بازگشایی مطلوب مدارس با کمترین دغدغه  است ،عنوان کرد: وظیفه ما تنها پشتیبانی است و وظیفه اصلی با مدیران مدارس است که مانند همیشه با کمبودها ، اهداف نظام آموزشی و پرورشی را به پیش می برند.
وی از آماده بودن برنامه هفتگی مدرسه در آغاز سال تحصیلی به عنوان نماد نظم و انضباط در مدارس یاد کرده و گفت:اصل قانونمندی و اخلاق مداری سرلوحه کار مدیران مدارس باشد.
اسماعیل زاده خطاب به مدیران تأکید کرد:  محیط آموزشگاه را طوری با نشاط کنید که دانش آموزبا ورود خود در اولین روز درس در محیط آموزشگاه احساس نشاط و شادابی و لذت را داشته باشد .

شایان ذکر است طبق شیوه نامه اجرایی، پروژه مهر از نیمه تیرماه هر سال آغاز و تا نیمه مهر ماه ادامه خواهد داشت.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

فرماندار فریدونکنار: پرورش کرم ابریشم در فریدونکنار رونق می گیرد

  فرماندار فریدونکنار گفت: پرورش کرم ابریشم برای نخستین بار در این منطقه در حال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *