آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / برترین های تنیس ساحلی کشور در بابلسرمشخص شدند

برترین های تنیس ساحلی کشور در بابلسرمشخص شدند

 مسابقات تنیس ساحلی جایزه بزرگ مردان کشور جام ‘ نوا خودرو’ روز جمعه با معرفی نفرات برتر در بخش انفرادی و تیمی در شهرستان بابلسراستان مازندران مشخص شدند.

به گزارش کناریها به نقل از ایرنا، در این مسابقات ۴۲ تنیسور در بخش انفرادی و ۱۶ تیم در بخش دونفره درکمپ ساحلی پارکینگ صفر بابلسر ۴ روز با هم رقابت کردند.
در بخش انفرادی این مسابقات ودر دیدار نهایی، ‘ شهاب موسویان’ از تهران با پیروزی برابر ‘ عبدالحیکم حق شناس’ از گلستان قهرمان شد و جایزه نقدی ۱۵ میلیون ریالی نفر نخست را از آن خود کرد.
‘ محسن مزرعه ‘ از گلستان و ‘ حسین اطروشی ‘ از مازندران به طور مشترک سوم شدند.
در بخش تیمی این مسابقات که ۱۶ تیم باهم رقابت کردند، تیم دونفره ‘ مسعود پیروزی’ و ‘مسعود خمر ‘ از گلستان در مصاف با تیم دو نفره ‘ فرهان وشهریار اهرزاده’ از همین استان، قهرمان شدند وجشن قهرمانی برپا کردند.
همچنین تیم دونفره ‘ شهاب موسویان ‘ واحسان قربانی ‘ از تهران به همراه ‘ مسعود الماسی’ و ‘ همایون حسین زاده’ از مازندران به مقام سومی مشترک رضایت دادند.
سرداور این مسابقات الوند نامجو و مدیر اجرایی این مسابقات احسان جهانی بودند.
رئیس هیات تنیس مازندران گفت : تنیسورهایی از استان های مازندران، گلستان، گیلان، تهران، قم، خراسان های شمالی، رضوی وجنوبی وآذربایجان شرقی در این مسابقات شرکت کردند.
علیرضا لطفیان افزود: بیشتر تنیسورهای ساحلی باز و مدعی کشور در این مسابقات که در سطح کیفی قابل قبولی برگزار شد، رقابت کردند.
به نفر نخست این مسابقات ۱۵میلیون ریال ، نفر دوم ۹ میلیون و سومی مشترک این مسابقات نیز ۸ میلیون ریال جایزه نقدی پرداخت شد.
همچنین به تیم های اول تا سوم این مسابقات نیز به ترتیب ۲۰- ۱۵ و ۱۳ میلیون ریال اهداء شد.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

گره کور کمربندی فریدونکنار پس از ۱۷ سال باز نشد

ساخت کمربندی جنوبی شهرستان فریدونکنار که در سال ۱۳۸۰ کلنگ زنی شد هنوز با گذشت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *