آموزش وردپرس
خانه / شهرستان / برترین های تنیس ساحلی کشور در بابلسرمشخص شدند

برترین های تنیس ساحلی کشور در بابلسرمشخص شدند

 مسابقات تنیس ساحلی جایزه بزرگ مردان کشور جام ‘ نوا خودرو’ روز جمعه با معرفی نفرات برتر در بخش انفرادی و تیمی در شهرستان بابلسراستان مازندران مشخص شدند.

به گزارش کناریها به نقل از ایرنا، در این مسابقات ۴۲ تنیسور در بخش انفرادی و ۱۶ تیم در بخش دونفره درکمپ ساحلی پارکینگ صفر بابلسر ۴ روز با هم رقابت کردند.
در بخش انفرادی این مسابقات ودر دیدار نهایی، ‘ شهاب موسویان’ از تهران با پیروزی برابر ‘ عبدالحیکم حق شناس’ از گلستان قهرمان شد و جایزه نقدی ۱۵ میلیون ریالی نفر نخست را از آن خود کرد.
‘ محسن مزرعه ‘ از گلستان و ‘ حسین اطروشی ‘ از مازندران به طور مشترک سوم شدند.
در بخش تیمی این مسابقات که ۱۶ تیم باهم رقابت کردند، تیم دونفره ‘ مسعود پیروزی’ و ‘مسعود خمر ‘ از گلستان در مصاف با تیم دو نفره ‘ فرهان وشهریار اهرزاده’ از همین استان، قهرمان شدند وجشن قهرمانی برپا کردند.
همچنین تیم دونفره ‘ شهاب موسویان ‘ واحسان قربانی ‘ از تهران به همراه ‘ مسعود الماسی’ و ‘ همایون حسین زاده’ از مازندران به مقام سومی مشترک رضایت دادند.
سرداور این مسابقات الوند نامجو و مدیر اجرایی این مسابقات احسان جهانی بودند.
رئیس هیات تنیس مازندران گفت : تنیسورهایی از استان های مازندران، گلستان، گیلان، تهران، قم، خراسان های شمالی، رضوی وجنوبی وآذربایجان شرقی در این مسابقات شرکت کردند.
علیرضا لطفیان افزود: بیشتر تنیسورهای ساحلی باز و مدعی کشور در این مسابقات که در سطح کیفی قابل قبولی برگزار شد، رقابت کردند.
به نفر نخست این مسابقات ۱۵میلیون ریال ، نفر دوم ۹ میلیون و سومی مشترک این مسابقات نیز ۸ میلیون ریال جایزه نقدی پرداخت شد.
همچنین به تیم های اول تا سوم این مسابقات نیز به ترتیب ۲۰- ۱۵ و ۱۳ میلیون ریال اهداء شد.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

آغاز اردوی آمادگی تیم ملی کشتی ساحلی کارگران در بابلسر

تمرینات آمادگی تیم ملی کشتی ساحلی کارگران برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا در سواحل بابلسر آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

70 − = 67